Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lephetném meg a 18éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg a 18éves barátomat? (17/L) Különleges hétvégét szeretnék szerezni neki!

Figyelt kérdés
Ti minek örülnétek fiúk? Lányok mivel leptétek meg vagy lepnétek meg párotokat? Semmi különös alkalom csak imádom hogy van nekem és már majdnem másfél éve:)
2010. máj. 7. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Most viccen kívül szerintem főzz neki valamit, vagy süss valami jó bonyolult sütit. Ezt imádják :)
2010. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne cibáld sok helyre ill ne sétáltasd:) Akár filmnézés, akár közös vacsora készítése is jó lehet (vagyis én mint férfi örülnék egy olyan nőnek aki velem együtt főzne). Egy nyugis hétvége kettesben. Legyél vele sokat az is elég. Vagyis én ezt értékelném.
2010. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hmm köszi a vacsihoz már van is ötletem:D és még valami amivel különlegesebbé tehetem?
2010. máj. 7. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:
add neki magad
2010. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha szeretitek a filmeket, vagy ilyesmit, akkor azt is :9 Vagy zenét :) Ha romantikus alkat vagy, akkor gyetyafényes vacsi :)
2010. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyertyafényes vacsi után, amit természetesen te készitettél, "öltözz" tejszinhabba (bugyit és melltartót csinálj) és mond hogy jöhet desszertnek akkor a szülinapi torta! :)
2010. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a vacsi jó ötlet, de szerintem ha melepinek elvonulnál egy picit és utána egy fűző harisnyatartó, combfix, szép bugyiban jönnél vissza elég jó lenne, utána egy közös habfürdő...
2010. máj. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És ez most, hogy jön a fogamzásgátlás témakörébe??????
2010. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azért hogy ne írjanak olyanokat amitől pl babánk lehet:DXDXDXD
2010. máj. 9. 15:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha mázlitok van és szabad a lakás, én szerintem főznék neki valami finomat, amit tudom hogy nagyon szeret,vásárolnék magamnak egy új fehérnemű szettet, vennék egy doboz óvszer, és kaja után megkérném hogy "hozzon egy pohár vizet addig bemegyek a szobába, jöjjön oda.." és ott várnám az új cuccban egy doboz gumival a párnán.:) (Egyszer elsütöttem, elég jól sikerült.:))
2010. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!