Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mért szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mért szeretitek ha megaláznak? Ha nem szeretitek akkor még is mi az oka, hogy még is visszamentek ahhoz az illetőhöz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 07:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Szia,


talán azért mert egyrészt hagyja magát, másrészt pedig a szerelem... Sokat tűrünk a férfiaknak. Noha én ennyit nem tűrnék már el, az tuti! Ha a Kedvesem megemeli a hangját, már akkor szólok neki, hogy vegyen vissza. Másrészt nálunk féltékenységnek részéről nyoma sincs, én viszont sokkal féltékenyebb vagyok. A múltkor a pizzafutár úgy akart felszedni a lakás ajtajánál, hogy ő a szobában volt, és mindent hallott, és abszolut nem volt féltékeny. Fordított esetben, én azért kimentem volna...:)

Mindenesetre, noha nem is vagyunk a világ legboldogabb párja, de ha mások előtt szégyenítene meg ilymódon, azthiszem elválnának útjaink, bármennyire is szeretem!

24/L

2010. máj. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Mert jó az illető az ágyban, ennyi... "A nő olyan mint a parketta, ha jól fekteted egy életen át taposhatsz rajta"

Amúgy lehet hogy volt ennek vmi előzménye, pl egy megcsalás. Ami után volt olyan gerinctelen a srác hogy folytatta, de bízni meg nyilván nem tud benne tovább, csak ahhoz puhapocs hogy elküldje, inkább elhatározta hogy így áll bosszút.

2010. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:

1. A lányok jobban tudnak ragaszkodni, reménykedni, hogy újra jó lesz ,a mi most xar.

2. Egyik normál emberi dolog az, hogy a megszokott xart jobban elviseljük, mint sem hogy változtassunk.

3. A nem változtatás egy kényelmes tér; a változtatás meg energiabefektetéssel jár, és nem tudjuk hová vezet. Sokan a kényelmes tért választják, mintsem hogy a bizonytalan új útra lépnének.

2010. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
37%

A nők a f***t meg a verést visszasírják.


Ne kérdezd miért.

2010. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
41%
Hát igen! Én is ilyen kapcsolatban élek....a kedvesem nem jó neveltetésben részesült,hála a szülőknek,ez ki is hat az életére minden téren.Ő 33 éves,én vagyok az első komoly kapcsolata és leesett az állam az első kisebb veszekedésünknél.Szókincs óne,kifejezni nem tudta magát és a legszebb szavát hagy ne mondjam.Számtalanszor megalázott, addig jutottunk,hogy idén januárban elköltöztem 1hónapra,azután úgy döntöttem megpróbálom vele még egyszer,hogy miért?Mert szeretem,fuldokoltam nélküle,sorolhatnám,de a legfontosabb:az izgalom,a folyamatos kihívás,hogy meg tudom-e változtatni,tudom-e irányítani?Én már meg kaptam a választ,mindenki formálható....csak ki kell tudni rántani a régi közegből, meg kell neki mutatni,hogy másképp is lehet élni, szeretetben.... június 9-én lesz az esküvőnk.(3-éve vagyunk együtt)
2010. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! A kérdés megoldódott a lány összeveszett velem, mert a tagnak nem tetszett, hogy beszélek a lánnyal és a lánynak megmondta, hogy nem beszélhet, találkozhat velem!
2010. máj. 16. 11:18
 27/31 anonim válasza:

Meglepő a téma, csak most bukkantam rá, és hasonló helyzet volt már a környezetemben is...beteg a lány? Nem lehetséges, hogy emiatt van kisebbségi érzése, és ezért ragaszkodik bármi áron, mivel az önértékelése csekély?

Milyen betegsége van?


Pszichológus Húga vagyok /31/

2010. máj. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kisebbségi érzete lenne, mivel egy olyan lányról van szó aki minden újára kaphat bárkit, és ezt ki is használja. Betegsége epilepszia egy típusa, ami viszont befolyásolhatja ezt a ragaszkodást csak ,hogy többször megalázta ezzel is a csajt a csávó, hogy biztos nem beteg, csak eljátsza az egészet.(volt neki nem egyszer amnéziája is a betegsége végett). De már nem érdekes az egész ellökte magától azokat az embereket aki tényleg foglalkoztak vele, hogy mi történik vele.
2010. máj. 17. 18:35
 29/31 anonim válasza:

A kérdésből és többi hozzászólásodból lejött, hogy fontos neked ez a lány. Szerintem mazochista. Más magyarázatot nem tudok erre. Voltam és is olyan kapcsolatban ahol elmondtak mindennek teljesen alaptalanul, és a megszokás és a ragaszkodás sokszor visszatartott attól, hogy kilépjek belőle. De egy pillanatig sem állítottam, hogy boldog vagyok. Megjegyzem nekem sikerült tiszteletre tanítanom a volt páromat.

A lánynak, akiről írtál, leginkább egy pszichológus kellene. Meg a szüleinek is jobban figyelniük kellene rá. Sajnos akarata ellenére nem tudsz segíteni rajta. Ha őszintén azt mondja, hogy ő így boldog, akkor komoly gondjai vannak a fejében.

2010. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Igen sokat jelent, de csak mert nagyon sok mindet megéltünk együtt, ami végett kötödöm hozzá. A szülők egy 22 éves nőt nem nagyon tudnak már, befolyásolni. Pedig az apja már nem egyszer elzavarta a gyereket a lány érdekében.
2010. máj. 18. 17:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!