Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mért szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mért szeretitek ha megaláznak? Ha nem szeretitek akkor még is mi az oka, hogy még is visszamentek ahhoz az illetőhöz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 07:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%
nálunk is hasonló a helyzet. mi 6 éve vagyunk együtt a párommal. az igaz, hogy ő mások előtt nem aláz meg, viszont amikor neki baja van, akkor is mindig én megyek oda hozzá. ő sohasem. volt már nagyobb vita, veszekedés, szakítás is, és mégis mindig én "könyörögtem" vissza magam. hát ez megalázkodás. és miért? fogalmam sincs. szeretem, jó vele és kész. talán ez a válasz, nem tudom. de mi nők is bonyolult lelkek vagyunk. nehéz minket kiismerni, mert különbözünk tőletek, pasiktól. de ha igazán szeretünk valakit, akkor semmi nem számít.... 29/L
2010. máj. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

8:35 -ös gondoltam, hogy férfi, és én is az vagyok, de attól még van benne igazság amit irt.

Másik, hogy én is voltam szerelmes, mindennél jobban szerettem. De tőle sem tűrtem el semmi olyat amivel kicsit is megalázhatott.

Nem is érdekelne, hogy mit tesz az életével, mert semmi közöm hozzá, de olyan szintem kifordult magából, hogy mintha nem is maga lenne, sosem engedte senkinek sem ezt, pedig már jó pár éve ismerem.És ez már nagyon zavar.

2010. máj. 7. 08:49
 13/31 A kérdező kommentje:
8:39-es Mert te olyan emberhez visszamennél, aki ha be mutatja valakinek, nem azt mondja hogy a barátnőm,hanem azt hogy az a nő akit könnyen meg lehet d*gni? És ezt olyankor mondta mikor a csaj is ott volt!
2010. máj. 7. 08:56
 14/31 anonim ***** válasza:
ja, az más. akkor nem mennék vissza, ez már nagyon megalázó. akkor a csaj nem normális.... de a csávó is egy bunkó!
2010. máj. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Hát vannak lightosabb estek, amit ellehet viselni hosszú távon, vagy viszamenni, éns is megbocsájtok knnyen , egy idieg...


De az h így mutatja be..szerintem a csávó is szerelmes belé, és féltékeny csa


de tlaán neked is bejön a csaj

2010. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Szerintem itt nem az számít kinek ki jön be.
2010. máj. 7. 09:39
 17/31 A kérdező kommentje:
Ha féltékeny vagy akkor így mutatod be párod?. Amúgy a csávó már mondta nekem, hogy élvezi hogy kikészítheti a lányt.
2010. máj. 7. 09:43
 18/31 anonim ***** válasza:

Igen, mert lejáratja msok előtt, hogy más véletlenül se akarja megismerni....


csak anynira phány h ezt haveroknak se vallja be és játsza a kmeényet, de én emgverném a helyetkben XD

2010. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de büszke és semmilyen megalázást nem tűrök!

Egy kapcsolatom volt, ahogy a pasi elkezdett bu*nkózni és alázgatni, és automatikusan elkezdtem én is alázni, szemétkedni! Ugye rájöttem elég gyorsan, ha valaki ilyeneket mond a másiknak, akkor az nem tiszteli, szereti a másik embert.

Hár én úgy kidobtam, mint a sz*rt!


Ha valaki velem szemét tőlem azt kapja vissza!

Vagy a hátamat mutatom!


Ha nem tisztel valaki, én nem fogok leereszkedni hozzá!


Tényleg sok nőben /és férfiban is van ilyen, és tényleg megkell őriznünk a női tartásunkat, büszkeségünket!


amíg valaki vergődik egy ilyen méltatlan kapcsolatban, csak múlik az idő, az ember elveszti a maradék életkedvét is, és addig elmegy a lehetséges jó kapcsolatok lehetősége mellett!

Az ilyennél ezerszer jobb az egyedüllét!


26.L

2010. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
05-07 08:35... már bocsi de nő vagyok... :D és azt gondolom, amit írtam...sötétek és megérdemlik ha hagyják... ezen nincs mit szépíteni meg mellévakerálni... ennyi...
2010. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!