Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mért szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mért szeretitek ha megaláznak? Ha nem szeretitek akkor még is mi az oka, hogy még is visszamentek ahhoz az illetőhöz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 07:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Pontosítanád mit jelent a megalázás?
2010. máj. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb lány nem szereti, de ezt a kérdést nem nélkül is feltehetted volna.

Rengeteg férfi van, aki visszamegy, visszamenne a szemét barátnőhöz, pont ahogy rengeteg csaj van, aki szintúgy szereti a pasit, még ha szemét volt vele.

Sajnos az érzelmeidnek nehéz megmondani, hogy mit csináljon, és amúgy sem igazán hallgat rád. Ha igazán szeretsz valakit, akkor elfogadod a hibával együtt, és hiába bánt meg, akkor is szeretni fogod, és inkább magadban keresed a hibát.

Sajnos ez a helyzet, jobb lenne persze ha lenne csak egy gomb, amit ki lehet kapcsolni, hogy tovább már ne szeresd az illetőt, mert nem jó neked, de sajnos erre nincs lehetőség. Valami miatt megszeretted, és aztán nehéz kiszeretni belőle.

2010. máj. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Több esetben lek*rvázta szó szerint barátaink előtt csak, mert olyan kedve volt a csávónak.Hétvégén is így történt Másnap meg már együtt voltak újra.(mert egy közös társaságba járunk) Vagy ha a lány netán valakivel is jól érezné magát, addig fúrja a dolgot még hoppon nem marad a lány, utána a csajnak elkezdi a szépet adni de csak addig még kettesben vannak és be nem veszi a lány, utána újra elkezdi lejáratni. A csaj viszont újból és újból vissza megy hozzá, mert azt mondja vele boldog. De ebben mi a boldogság?
2010. máj. 7. 08:09
 4/31 anonim ***** válasza:

Ez mindig is egy nagy kérdés lesz az életben. Valószínű, hogy a kötődés, a szerelem teszi, hogy a nők egy-két pofon esetleg rendszeres szóbeli bántalmazás után is visszatérnek volt párjukhoz.

Fiú vagyok, nem látom át én sem teljesen.

2010. máj. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
40%
mert sötétek, mint a pi.csa... az ilyenek meg is érdemlik, hogy úgy bánjanak velük ahogy akarnak.... ennyi.
2010. máj. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Szerelem nem lehet, mert szerintem olyan embert szeretni nem lehet aki még azt is megkérdőjelezi nála, hogy beteg.(és itt nem nátháról beszélek hanem egy elég súlyos betegségről)
2010. máj. 7. 08:27
 7/31 A kérdező kommentje:
utolsónak tuti igaza van sötétek...
2010. máj. 7. 08:28
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Mert dependensek vagyunk!!Én is 10 évet így éltem házasságban még akkor is én kértem bocsánatot ha ő bántott meg és ez tettie magabiztossá..Gondoltam ha le..rnám és kitartóan duzzognék talán lépne,de sosem tudtamo haragot tartani ezt használta ki.Két fiunk van és ne félj mikor besokaltm és megjött neki az idézés a válásra lehidalt egyből.Ajánlom mindenkinek,hogy álljon talpr és ne legyen dependens!!!
2010. máj. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
utolsó voltam bocsi a kimaradt magánhangzókért:):) nem tudom,hogy sikerült kihagyni...
2010. máj. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
66%

Kedves kérdező, 08:23 elég egyértelműen férfi (ahogy te is), a kérdés nem neki szólt, sokat nem is ért a válasza.

Egy nap lehet, hogy te is megérted milyen az, amikor az eszed tudja, hogy nem jó ez a kapcsolat, de a szíved akkor is szereti az illetőt, hiába van ezer érved miért is nem kéne. A szerelem vak és kész, egyszer majd megérted.

2010. máj. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!