Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy van amikor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy van amikor nem hiányzik a barátom egyáltalán, és nem is akarok vele talizni?

Figyelt kérdés
Mostanában szokott olyan lenni (mondjuk úgy h egyre gyakrabban) hogy van amikor már "unom". Szeretem őt meg minden, de van amikor minden egyes szavára felidegesedek. Nem tudom mi van velem. Egyik héten minden nap együtt vagyunk másik héten alig talizunk. (Suli miatt.) Mi van velem? Kezdem őt megunni? És a legtöbbször azt gondolom hogy de jó lenne más fiúval kipróbálni, de nem akarom őt otthagyni mert szeretem és mindent meg ad nekem.
2008. okt. 9. 17:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah és van hogy úgy érzem egyáltalán nem vonzódok hozzá (nem a külsője fogott meg) és inkább más sráccal lennék. Nem minden napom ilyen. Inkább akkor amikor suliban vagyunk, lefáradok nap végére és már nem is kivánom őt és már úgymond azt akarom h hagyjon mindenki békén vele együtt, csak ezt sose mondom el neki mert nem akarom megbántani. Am tabit szedek 3 hónapja. Ez is lehet az oka? Vagy inkább a suliban lefáradok ezért érzem azt h "áááhhh nem akarok vele lenni"?
2008. okt. 9. 17:37
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető hogy a tabi miatt vagy ilyen, az is elképzelhető hogy szimplán a fáradtság miatt vagy nyűgös és akkor könnyebben felidegesíted magad


Mennyi ideje vagytok együtt ?

2008. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tablettáknak lehet némi "hatása" de nem hiszem, hogy ez lenne a fő ok. Ha együtt vagy valakivel-mondjuk már több ideje-természetes dolog az ha nem akarod minden percedet vele tölteni. Nem is kell. Amikor nagyon szerelmesek vagyunk nem engednénk el a másikat egy pillanatra sem. De minnél több időt töltünk vele annál jobban megszokjuk közelségét és egy idő után már természetessé válik jelenléte. Nem feletétlen kell folyton rajonganod érte csak egyszerűen szeretni. Ha pedig tényleg sokszor gondolsz arra, hogy mással kellene lenned lehet, hogy igaz is. Gondold át a kapcsolatotokat mindent egybevéve és dönts. Tarthatsz próbaszakítást is hogy meglásd milyen nélküle.
2008. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

több mint 1 éve vagyunk együtt. Nélküle olyan egyedül érzem magam. Olyan se vele se nélküle dolgot érzek. Ez ellen meg nem tudom milyen megoldást lehetne tenni.

Általában a suliban inkább olyan a hozzáállásom hogy "van azt kész". elvagyok vele szünetekben. De itthon meg szinte "rajongok érte". Teljesen össze vok zavarodva, viszont elhagyni nem akarom. Volt már mikor több napig nem taliztunk, de elég nehéz volt kibírni. Volt olyan is h külön mentünk be suliba és annyira rossz volt hogy ha rá gondolok egyszerűen elfog a sírás. De egyre többször érzem hogy kezdeném megunni. :S

2008. okt. 9. 18:05
 5/8 A kérdező kommentje:
gyötör a lelkiismeret furdalás :S
2008. okt. 9. 18:07
 6/8 A kérdező kommentje:
állandóan csak ezen tudok gondolkozni. Mindig az jár az eszemben hogy "mi van ha mégsem szeretem..." stb :'(
2008. okt. 9. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell egymás nyakán lógni egyfolytában. Heti 3 tali bőven elég tud lenni. +- ízlés szerint, de úgy nem unod meg a másik képét.
2008. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha már régóta együtt vagytok, sőt ha még ő is volt neked az első komoly kapcsolatod, akkor elképzelhető h már nemis szereted szerelemből, eccerűen csak szereted, mert sokáig volt melletted, aranyos, kedves, és hát mégiscsak ő volt az első komoly (ha ígyvolt). ilyenkor télleg megvan az a veszély h leginkább csak megszokásból vagy vele, szeretméd kipróbálni más pasival is, de olyankor eszedbe jut a barátod, és eszedbe jut h tulajdonképpen ő semmit sem ártott neked, és szeretd téged, és megsajnálod, merthát szereted őt, mert nemriossz ember, aranyos, kedves, stb de ennyi.

sztem ha ez már egyre többször fordul elő akkor télleg elkéne gondolkozni h vele kéne e maradnod. de télleg tarthatsz próba szakítást is mint ahogyan azt az már írta vki, csak az lehet nemlesz eredményes, mert hiányozni fog, merthát tulajdonképpen szereted őt, és régóta együttvagytok már, csak épp a szerelem van múlófélben.

2008. okt. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!