Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? mit gondoltok erről? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Uhh hol is kezdjem..:) volt egy 1.5éves kapcsolatom...és most vége(multhétpénteken) ... én szakítottam hisz úgy láttam hogy nincs értelme nem szeretem csak megszokás.. megismertem még január elején egy srác(19éves) beszélgettünk jó izgalmas társaság volt.. csak ö közben kiment külföldre dolgozni de ugyan úgy kereset sms.msn hivás..:) és most 1hétig itthon volt mindennap együtt voltunk fagyiztunk beszélgettünk csókolóztunk végre úgy éreztem valaki egy kicsit is figyel rám... de most vége ennek is mert kiment 1.5-2hónapra dolgozni..:( én úgy érzem h kellek a srácnak hisz önmagamat mutattam meg neki :) És Exem(19éves) most tnap este kaptam a hírt "hát láttuk sétálni egy csajjal"...hozzá teszem ez a csaj okozott problémát már a kapcsolatunkba is...picit úgy mondd rosszul esett mert 1.5 évig együtt voltunk... de hát ennek vége.. hogy is mondjam "egyik szemem sír a másik nevet"... Kételyek között vagyok jól tettem e hogy otthagytam és tovább léptem.?! össze vagyok zavarodva..?! minden barátnőm boldognak látott a sráccal ki külföldön van ...vele annyira jóó volt... csak én úgy érzem hosszútávon nehezen fogom bírni h ö kint én meg itthon...bár Legjobb barátnőm szerint olyan mint én csak srácba:P fene tudja... kérdésem az lenne h szerintetek hogy kezeljem h exemnek van neki barátnője?!
2010. máj. 5. 14:23
 1/6 nielindi ***** válasza:

te szakitottál. ezek után semmi közöd ahoz, h mit, kivel, hol csinál. az egy dolog, h csajjal sétálgatott, te 1 hétig egy sráccal voltál folyamatosan, csokok, fagyizgatás, randik.

hagyd az exed, hadd élje az életét.

2010. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Uhh hát hol itt a baj? Mindketten továbbléptetek.
2010. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szakítottál,mert elbolondított valaki,aki új volt az életedben. Nem dolgoztál azon,hogy a kapcsolatodat rendbe tedd. Most mit pattogsz? Nem kell kezelni az új kapcsolatot sehogyan, húzd meg magad és kussolj,közöd már nincs hozzá. Abban meg erősen reménykedj,hogy az új srác ne az a tipus legyen,aki a munkája során minden városban talál valakit magának..23N
2010. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzővel. Neked innentől kezdve semmi közöd ahhoz, hogy kivel mit csinál, most is azért vagy összezavarodva, mert még nem léptél túl rajta. Fogadd el, hogy ő már máshoz tartozik, ennyi.
2010. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző voltam, azt akartam írni, hogy az ELSŐVEL értek egyet(:
2010. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
voltam hasonló helyzetben. nagyon jó volt a pasival, de kiment 2 hónapra és alig ismertem, csak 2 hétig jártunk. úgyhogy nem vártam rá. aztán jött egy pasi, jártunk, össze is költöztünk, majd 2 év után szakítottunk. és újra képbe jött a régi srác, ugyanis hazajött közben. nem esett neki jól, hogy nem vártam rá, de hát ez még nagyon kezdeti dolog. szerintem éld az életed, járj nyitott szemmel, aztán majd meglátod. még megismerhetsz egy ezerszer jobb pasit is. de ha nem, akkor gyorsan eltelik az a 1,5 hónap. a volt pasidról meg annyit, hogy felejtsd el. érezd jól magad nélküle, ne gondolj rá. flörtölj másokkal érezd magad jól. akár ezt ő is lássa, had egye a fene.
2010. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!