Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? (tovább lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska'90 kérdése:

Mit gondoltok? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Ti mit gondolnátok/hogy éreznétek a helyemben? Vagy épp mit tennétek? Tennétek egyáltalán valamit?


A barátommal már több, mint 4,5 hónapja együtt vagyunk. Tudom, hogy Ő még nem szerelmes belém, de ez nem is probléma egyáltalán.

Sokkal nagyobb gond nekem, hogy a volt bnőjének (akivel 1,5 évig járt, de már kb 1 szakítottak mielőtt mi összejöttünk)nemrég volt a névnapja. Nem is az a baj, hogy felköszöntötte, mert mért ne, de az alábbi sorokat küldte Neki:

"Hogy kijelentsem ünnepélyesen,

Most itt az alkalom,

Régen láttalak, és bizony nekem

Hiányztál nagyon.

Rég láttál te is.

Már elfeledted

Azt, hogy én is vagyok,

Mindazonáltal Kívánok Neked

Sok boldog Névnapot."


A legrosszabb az, hogy utána még váltottak néhány levelet, amik nekem nem igazán tetszettek. Pl a barátom látta a nyaralásáról készült képeket (tehát nézte iwiw-en), olyat is mondott Neki (a jövőbeni terveiről - főiskola), amiről nekem ennyire konkrétan nem is beszélt, meg, hogy találkozhatnának vmikor, mert rég látták egymást. Ja és persze az én létezésemről egy árva szó se...


Biztos rákérdeznék Nála, hogy mi ez az egész, de van egy nagyon nagy bökkenő. Én is csináltam rosszat. Ezt az egészet onnan sikerült megtudnom, hogy teljesen véletlenül leolvastam az iwiw jelszavát (gépírást tanultam, szal betéve tudom a billentyűzetet) - amit mellesleg úgy tűnik, hogy minden alkalommal direkt úgy ír, hogy akarva-akaratlanul lássam. Mindegy, ez nem mentség. Szal egyszer nagyon megharagudtam rá és beléptem az iwiw-jébe, mert tudnom kellett, hogy ezzel a volt bnőjével is úgy volt-e néhány dolog, mint velem. Ezt egyébként nagyon megbántam és azóta még eszembe sem jutott, hogy belépjek a fiókjába. De megláttam, hogy mikor volt a lány névnapja, és nagyon kíváncsi voltam, hogy felköszöntötte-e. És őszintén szólva már az nagyon rosszul esett, hogy 4 levelet láttam egymás alatt. Hát még a tartalmuk...


Tudom, hogy én sem vagyok semmi, amiért belenéztem a fiókjába, de most kérlek Titeket, ne ezt nézzétek kiemelten!


Előre is köszönöm a válaszokat! (19/L)


2009. szept. 21. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Azta... Nem rossz. Sokáig voltak együtt lehet, hogy barátok maradtak, de ez akkor is gyanús. Viszont rákérdezni nem tudsz, mert akkor rájön, hogy beléptél hozzá. Hacsak nem mondod azt, hogy ott maradt az IWIW-je bejelentkezve, és azt hitted, hogy a tied. Macerás. Reménykedj, hogy csak barátok. Van amit én is szívesebben beszélek meg a barátommal, mint a csajommal.


Üdv Sátán

2009. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát nekem nem úgy tűnik, mintha jó barátok maradtak volna... sajnálom :(
2009. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy annyira jó barátok maradtak volna, mert eddig nem tartották a kapcsolatot egyáltalán. kivéve, egyszer, amikor a lány felköszöntötte a barátomat a szülinapján, de az még hónapokkal ezelőtt volt, akkor még nem is jártunk.
2009. szept. 21. 14:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Hopsz, bocsi, most nézem: "1 éve szakítottak"...csak egy kis javítás
2009. szept. 21. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:

,,A fagyi visszanyal." ,,A bumeráng visszavág."

Bocsánat, de vagy megcsal téged, vagy meg fog. Három lehetőséged van.

1.Úgy teszel, mintha mi sem történt volna.

2.Szakítasz vele.

3.Megbeszéled vele.


De valamit tenned kell.(és nem árt, ha sietsz)

Üdv Sátán

2009. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem várj vele. ne tudja meg, h nézted az iwiwjét. inkább csináld azt, hogy miután találkoztak, mond neki, hogy az egyik barátnőd mesélte, h a palid vmi csajjal találkozott, és kérd h meséljen. ha tagadja, akkor gáz van!
2009. szept. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!