Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhívhatom a bográcsozásra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívhatom a bográcsozásra a barátom legjobb barátját, ha a barátom nem tud eljönni?

Figyelt kérdés

Rendezek a bnőmmel nálunk egy kisebb bográcsozást. 4-5en leszünk csak, és arra gondoltam, hogy meghívnám aa barátom legjob barátját, aki mellesleg az évfolyamtársam. Csak időközben kiderült h a barátom nem ér rá am, tehát nem tud eljönni. Attól még meghívhatom a legjobb barátját?? Nem gáz? Jól elvagyunk amúgy...El tudunk hülyülni :D

17/L


2010. máj. 5. 07:50
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és az is fontos, h úgy lennénk, h : bnőm, a barátja(pasija), én, ésd a pasim legjobb barátja :D
2010. máj. 5. 07:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán a barátodat kéne megkérdezni.Lehet hogy Őt zavarná, lehet hogy szerinte gáz
2010. máj. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem inkább ne hívd el mert könnyen veszekedés lehet belőle a pasid és a legjobb haverja között.persze ez függ attól is hogy mennyire féltékeny típusú a pasid.

de szerintem mindenképp beszéld meg a barátoddal, hogy zavarná-e.

2010. máj. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És ha a barátod a legjobb barátnődet hívná el, mondjuk moziba, mert te nem érsz rá? Te ezt hogyan reagálnád le?
2010. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!