Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én már nem igazodok ki rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már nem igazodok ki rajta, miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
Nem értem már 3 éve lassan együtt vagyunk a párommal ő 21 éves én 17 ( ha nem nézzük a félre lépéseket!)!3 hónaposan megcsalt a volt legjobb barátnőmmel aztán utána én is megcsaltam! Mióta együtt vagyunk nem volt probléma 2 hete elkezdett bunkóskodni meg nem akar velem lenni nem akar eljönni hozzám!Miért csinálja ezt? Féltékenykedtem az egyik o.társára mert, mindig haza vitte kocsival ( csaj ) de mostanában nem!
2010. máj. 3. 20:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hát tegnap beszélgettünk! És neki is elég jót tett!:)

Haverjai hívták piálni én engedtem aztán mondta, hogy haza megy enni! Evés után egyből jött ide hozzám!:) Mert velem akart lenni, azt mondta, hogy már nagyon hiányzok neki és, hogy ne haragudjak amiért suliba bunkózott!

2010. máj. 8. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!