Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én már nem igazodok ki rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már nem igazodok ki rajta, miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
Nem értem már 3 éve lassan együtt vagyunk a párommal ő 21 éves én 17 ( ha nem nézzük a félre lépéseket!)!3 hónaposan megcsalt a volt legjobb barátnőmmel aztán utána én is megcsaltam! Mióta együtt vagyunk nem volt probléma 2 hete elkezdett bunkóskodni meg nem akar velem lenni nem akar eljönni hozzám!Miért csinálja ezt? Féltékenykedtem az egyik o.társára mert, mindig haza vitte kocsival ( csaj ) de mostanában nem!
2010. máj. 3. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát...ez most komoly?....és még kérdésed is van?...azért kincsem mert nem szeret, nem becsül nem néz semmibe csak egy lyuk vagy neki.....
2010. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem feküdtem meg neki úgy már 1.5 hónapja és nem is csalt meg mert szinte mindig dolgozik vagy kondiba megy és látom is mert itt van hozzám közel! Nem csalt meg csak a napokban olyan furcsa lett lehet, hogy a haverjai tömik a fejét mert nem volt ilyen...
2010. máj. 3. 21:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy vannak ilyen emberek is, ettől ilyen színes ez az ország.
2010. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
bocs de már alapjáraton fos az egész mivel mindketten megcsaltátok már egymást. ennek már azóta semmi értelme sincs.. ez meg a legnagyobb f@aszság, hogyha ő megcsalt akk én is megcsalom -.- úristen...
2010. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De miután össze jöttünk semmi gond nem volt sőt eddig se most 2 hete elkezdett bunkózni lehet, hogy bele szeretett a csajba és nem akar megcsalni inkább bunkózik, hogy elüldözzön és összejöjjön a csajjal?
2010. máj. 4. 07:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

No, akkor a múltal most ne foglalkozzunk.


Nem akar veled lenni, nem akar feljönni hozzád. Ezek elég egyértelmű jelek. Valamiért kerül téged.

Fogd magad, és keresd meg. Ülj le vele beszélgetni és kérdez meg (de nyugodtan, nem hisztizve!!!), hogy mi az oka annak, hogy egyre kevesebbet találkoztok. Kérdezd meg tőle azt is, hogy hogyan esik neki az, hogy másfél hónapja nem feküdtetek le egymással. Biztosan lesz véleménye.

Ha kibeszéltétek magatokat, tisztábban fogod látni a helyzetet.

Ha nem akar veled találkozni, hogy ezt megbeszéljétek, akkor felejtsd el őt. Lépj túl rajta és keress egy másik pasit, aki több figyelmet szán rád.

29F

2010. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát ma reggel felhívott, hogy menjek el ma délután akar velem beszélni és ezt úgy mondta mint akinek hiányzok de valahogy máshogy vettem le.Elmegyek majd megbeszélem vele, nem a hisztizős csajokhoz tartozom!:)
2010. máj. 4. 14:06
 8/11 anonim ***** válasza:
mi lett a fejlemény?
2010. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves volt meg tök normális! De ma a suliban a haverjai előtt megint bunkón viselkedett!Tudom, hogy ez a haveri köre nagyon befolyásolja de nem szakíthatom őket szét!Most így normális mert elsírtam magam és megértett!Most már csak a suliban bunkózik...gondolom azért mert, nagymenőzni akar, hogy húú ő így beszél a nőjével!De kaptam magam a 4. szünetben oda mentem és leosztottam égett a pofija! 5. szünetben meg oda jött bocsánatot kérni és mondta, hogy 6.óra után elmegyünk fagyizni! Most aránylag rendes kíváncsi leszek, hogy holnap, hogy viselkedik és ha ugyan így nem fogom osztani a szemébe és a haverjai előtt fogom kidobni!:) Rajta múlik..
2010. máj. 6. 15:30
 10/11 anonim ***** válasza:
jobban nem is csinálhattad volna a dolgokat;)
2010. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!