Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak egyre többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak egyre többször vannak merevedési zavarai, amitől mindkettőnk hangulata elég ingadozó. Mi lesz így velünk?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve.

Segítséget szeretnék kérni. Hátha valakinek volt már hasonlóban része. A párommal elég régen együtt vagyunk (majdnem 8 éve). Nagyon szeretjük egymást, együtt szeretnénk leélni az életünket. Minden szép és jó lenne, de van egy kis probléma. A páromnak egyre többször vannak merevedési zavarai, amitől mindkettőnk hangulata elég ingadozó. Nem tudom, mit tegyek. Már mindent megpróbáltunk, és úgy érzem, hiába teszünk meg bármit, ez megmérgezi a kapcsolatunkat. Tele vagyok keserűséggel (magamban sírok, mikor nem lát). Nem tudom, mi lesz így velünk. Hogyan lesz családunk, ha semmi nem segít?? (ő 28 éves, nem kéne ilyen problémásnak lennie a dolognak) Tudom, hogy a mindene vagyok, és ő is nekem, de már bele betegszünk ebbe mindketten. Nem szeretném őt elveszíteni, de enélkül nem müködik egy kapcsolat, akármennyire szeretjük egymást. Ha valakinek van valami ötlete, tanácsa, mit tehetnék, hogyan segíthetnék kapcsolatunkon szívesen veszek bármit.


2008. okt. 7. 23:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:-)
2009. jún. 16. 18:11
 12/12 nocc válasza:
a jó isten fogja szerinted felszopni neki?kussolj és használd a szád.....
2010. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!