Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak egyre többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak egyre többször vannak merevedési zavarai, amitől mindkettőnk hangulata elég ingadozó. Mi lesz így velünk?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve.

Segítséget szeretnék kérni. Hátha valakinek volt már hasonlóban része. A párommal elég régen együtt vagyunk (majdnem 8 éve). Nagyon szeretjük egymást, együtt szeretnénk leélni az életünket. Minden szép és jó lenne, de van egy kis probléma. A páromnak egyre többször vannak merevedési zavarai, amitől mindkettőnk hangulata elég ingadozó. Nem tudom, mit tegyek. Már mindent megpróbáltunk, és úgy érzem, hiába teszünk meg bármit, ez megmérgezi a kapcsolatunkat. Tele vagyok keserűséggel (magamban sírok, mikor nem lát). Nem tudom, mi lesz így velünk. Hogyan lesz családunk, ha semmi nem segít?? (ő 28 éves, nem kéne ilyen problémásnak lennie a dolognak) Tudom, hogy a mindene vagyok, és ő is nekem, de már bele betegszünk ebbe mindketten. Nem szeretném őt elveszíteni, de enélkül nem müködik egy kapcsolat, akármennyire szeretjük egymást. Ha valakinek van valami ötlete, tanácsa, mit tehetnék, hogyan segíthetnék kapcsolatunkon szívesen veszek bármit.


2008. okt. 7. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyakran fordul elő a probléma?? Mindig vagy csak néha????Mióta vannak ezek a problémák??? Próbáljatok lelki okok után kutatni, vagy nézzetek körül, nem e stresszes az élete, a mukahelye, tul sok elvárás. Próbálj meg egy egy uj izgató cuccot felvenni, uj dolgokat belevinni a szexbe. Ha egyik sem, fel tudtok keresni dokit vagy szexológust, lehet, hogy fizikai oka van...bocsi, hirtelen ennyit tudtam.
2008. okt. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem baj, köszi. Hát mostmár egy két hónapja, majdnem minden próbálkozás kudarcba fullad. (ami amúgy sem sok, mert jön a félelem, hogy megint nem sikerül és inkább nem is próbáljuk meg) Megpróbálok türelmesen hozzáállni, de nem mindig sikerül. Ilyenkor sírok és ettől még rosszabb lesz. Nagyon félek, hogy emiatt tönkremegy minden. Köszönöm a tanácsot, majd lesz valahogy.
2008. okt. 7. 23:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Dohányzás, alkohol, sok ember erre a kettőre gondol utoljára. Ha valamelyiket fogyasztja akkor ideje lenne leszokni róla. Ha mackós alkat akkor az is lehet a probléma. Valamilyen sport szintén segíthet, persze a sport gyakran nem fér össze a munkával és családdal.


Keressetek fel egy szexológust.

2008. okt. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

28 évesen ez nagyon nem normális. Komoly betegség is állhat a háttérben. Első körben a háziorvoshoz menjen, ő majd beutalja, ahová kell. Félre kell tenni a szégyenérzetet, ő ettől még teljes értékű férfi, csak most van egy kis problémája. Az orvos pedig arra való, hogy ezen segítsen.


Az is lehet persze, hogy pszichés a dolog, mert már annyira görcsöltök rajta, hogy azért nem jön össze. Ezen segíthet átlendülni az a bizonyos kék tabletta, amit szintén az orvos fog felírni, s talán csak pár alkalommal lesz rá szükség, míg megnyugodtok, és visszatérhettek a régi kerékvágásba.


De tényleg menjen el a dokihoz, mert cukorbetegség, szvbetegség tünete is lehet, amit ha rendesen kezelnek, akkor ez a tünet is szűnni fog.

2008. okt. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

sztem is először az orvost kéne meglátogatni, mert betegség is állhat a háttérben. azt talán még egyszerűbb is kezelni mint a lelki okokat.

gombás fertőzés is okozhat néha ilyet ha régebb óta fennáll a betegség, mert nemkell h tünete is legyen.

szóval sztem előbb az orvos, ne keseredjetek el rögtön, meg keressétek magatokban a hibát, mert arra rámehet a kapcsolat is, mert lehet h télleg orvosi oka van, azt meggyógyítják és mehet tovább a boldog élet:)

a szexuál pszihológus is valószínűleg először az orvosi okok kizárását említené.

2008. okt. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy fizikai, vagy lelki eredetű viszonylag "egyszerűen" kideríthető, ha orálisan izgatva nincs merevedési zavara,és ejakulál, akkor lelki, pszihés ok áll a háttérben.

izgasd fel őt, és szabadítsd fel, hogy neki most nem kell "teljesítenie" te szeretnéd kényeztetni.

Lehet, hogy már ez feloldja!

2008. okt. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy korábban túl gyakran, túl sokszor, ill. rutinszerűen csináltátok, 8 év sok idő, vannak hullámvölgyek, nem szabad erőltetni mindíg ugyanazt a tempót.A megszokás a nemi vágyat nagymértékben csökkenti,már ez önmagában frusztráció, amit tovább mélyít a kudarcélmény.. lazítsatok, utazzatok el..akár külön külön
2008. okt. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Megpróbálok nem elkeseredni és rábeszélem, az orvosra.
2008. okt. 8. 07:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem értem,hogy az annyira természetes,hogy mi nők nőgyógyászhoz járunk,a férfiaknak ez miért nem az???Talán nekünk kellemesebb akár a vizsgálat,akár egy idegen férfinak taglalni a problémáinkat??Felnőtt emberek vagytok,miért nem ment már a párod szakemberhez?Bármilyen ok állhat a háttérben,jobb mihamarabb tudni róla,és kezelni.Miért úgy kell erre rábeszélni?Mit szólna ahhoz,ha mondjuk babát vártok,és Te azt mondod,márpedig benned egy idegen pasas nem turkál,nem mész dokihoz?Kísérd el,biztos tud segíteni egy orvos.


Minden jót,üdv

2008. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
2009. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!