Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy valakinek ki kell élnie magát, de közben megtalálta a szerelmét?

Figyelt kérdés
Van egy lány meg egy srác, szerelmesek, de még fiatalok. A kérdés az lenne, hogy ki mit gondol erről a kiélés dologról? szükséges-e avagy ez esetben nemfontos?
2010. máj. 2. 22:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

17 éves múltam kb 1 hónappal, amikor összejöttem a párommal. Ő volt a harmadik barátom, viszont az első szexuális élményem vele volt. Soha nem éltem ki magam, nem jártam el bulizni, nem feküdtem össze mindenkivel, habár bulizni eljárnék szívesen, de a pasizás is hiányzik kicsit. Most élem életem fénykorát így 20 évesen, tapadnak a pasik, és sorra rázom le őket. Sajnos kimaradt, de nem érdekel, szeretem a páromat, és soha nem csalnám meg, nem is fogom. Így alakult, nem kell a kiélés! Kihagyható!

20/L

2010. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Jó hallani hogy nem mindenki csak sex,drogz,rock&roll a mai világban!
2010. máj. 2. 23:03
 13/14 anonim ***** válasza:

sex, drugs and r'n'r kell egy ilyen póló :P


Nekem egyik barátnőm és a párja küzdenek ezzel. 2éve vannak együtt, húszas éveiket élik. Nagyon szeretik egymást és illenek is egymáshoz, de mondta a barátnőm, hogy egy kicsit hamarabb ütött be nála a nem pasizunk, nem bulizunk kifulladásig korszak mint gondolta, ami félig nem gond hisz nagyon szereti a párját, de félig meg az, mert vannak még vágyai, amiket nem tudott kiélni. Persze ezen túl tudnak lépni most (és ők később is). Csak nehogy 10 év múlva azt süssék egymás szemére, hogy rád ment el a fiatalságom... Jól működő párok meg tudják oldani ezt a kiélés dolgot, de nem mindegyikük szerintem.

2010. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek 22.58-cal! Lehet meg is kérem a kezét, egy kincs.
2010. máj. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!