Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutathatnám meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutathatnám meg hogy nem vagyok "kiszámítható"?

Figyelt kérdés

ha egy lány azt mondja hogy kiszámítható vagy akkor az náluk mit jelent?

ilyet nekem még nem mondtak mert nem vagyok az...csak nagyon sok időt töltöttem egy lánnyal és azt mondja hogy már ismer és kiszámítható vagyok és ezért monstanában inkább másokkal beszélget...

és nem tud rólam mindent...sőt szerintem elég keveset tud.

am. ezért már 2 hete nem beszél velem.inkább másokkal lóg. :(

17/F


2010. máj. 2. 18:07
1 2
 11/15 anonim válasza:
tedd az ellenkezőjét annak amit amugy csinálnál az adott helyzetbe:D
2010. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ez nem olyan dolog,mint pl a hajfestés..á most szőke vagyok inkább fekete leszek...jó tudom hülye példa..szóval a lényeg,az,hogy ez egy olyan olyan tulajdonság amin nem igazán tudsz változtatni...tudom..tapasztalat..én is ilyen vagyok...:)

lehet "korrigálni",de megváltoztatni nem...meg nehogy már 1 csaj miatt akarj más lenni..keress inkább te is 1 másik lányt,aki elfogad olyannak amilyen vagy és nem zavarja a kiszámíthatóságod :))

18/L

2010. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

de épp ezt nem értem.Csak ő szerinte vagyok kiszámítható.

De egyébként ez mit jelent hogy kiszámítható?

2010. máj. 5. 21:08
 14/15 anonim ***** válasza:

hát hnap megfogod a szép kis kezét és elmentek fagyizni, vagy pizzázni vagy a tökömtudja..=T

ne legyél már besült kiszámítható nyomorék..=P

2010. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"De egyébként ez mit jelent hogy kiszámítható?"

Remélem h ezt hülyeségnek szántad....

De azért elmondom:A csaj tudja hogy mit fogsz csinálni én erre csak azért se azt csinálnám:)

2010. máj. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!