Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutathatnám meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutathatnám meg hogy nem vagyok "kiszámítható"?

Figyelt kérdés

ha egy lány azt mondja hogy kiszámítható vagy akkor az náluk mit jelent?

ilyet nekem még nem mondtak mert nem vagyok az...csak nagyon sok időt töltöttem egy lánnyal és azt mondja hogy már ismer és kiszámítható vagyok és ezért monstanában inkább másokkal beszélget...

és nem tud rólam mindent...sőt szerintem elég keveset tud.

am. ezért már 2 hete nem beszél velem.inkább másokkal lóg. :(

17/F


2010. máj. 2. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igy: szia nem vagyok kiszámitható
2010. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hülyeségeket légyszi ne!
2010. máj. 2. 18:09
 3/15 anonim ***** válasza:

-Milyen színű az ég?

-Szerinted milyen?

-Szerintem lila.

- Én is pont ezt akartam mondani.:D

2010. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szóval kb azt kérded, hogy "számítsuk ki", hogy hogy lehetnél nem kiszámítható? :)


Próbálj kicsit a fejedben ellazulni, nem adni mások véleményére és akkor már egy lépéssel közelebb leszel ahhoz, hogy ne légy kiszámítható.


Amúgy megnyugtatlak, a korodbeliek nagy része kiszámítható, tehát a kis csaj nem tudom mire fel pattog, mikor valószínűleg Ő se jobb.

2010. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Tegyél meglepő lépéseket, hozz fel olyan témát amiről eddig nem beszéltetek, szervezz olyan programot amit eddig nem.


Stbstb.

2010. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18:18 nem így...:D
2010. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
és se tudom hogy ezt miért mondta....pedig 2 héttel ezelőtt még napi 2-3 órát beszélgettünk
2010. máj. 2. 19:13
 8/15 anonim ***** válasza:
Hirtelen vágd pofán és utána kérdezd meg: "Na ugye, hogy nem számítottál rá?"
2010. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
kiszámítható vagy bakker, és nem azért nem beszél veled, hanem azért mert egy hülye idióta vagy. csak a kiszámítható emberek mondanak ilyet. ha kiszámíthatatlannak akarsz tűnni, akkor csinálj valami kiszámíthatatlant. mondjuk kezdd el rágcsálni a haját
2010. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Te hülye vagy... XD

Azért kérdeztem meg mert nekem még most is azt mondják a lányok hogy spontán vagyok és izgalmas.

Úgyhogy nem tudom hogy miért mondja rám ezt.MIÉRT? :D

2010. máj. 5. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!