Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Az idősebb vagy a fiatalabb csajokat részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés
A kérdés az, hogy hány éves legyen a barátnőtök. Idősebb legyen nálatok vagy fiatalabb? És mennyivel? Mi jön be nektek?
2010. máj. 1. 14:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
én lekezelnék már egy 30ast is ha jólnézki. 25F
2010. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Alapvetően csak fiatalabbal szokásom kezdeni, de mindig a kivétel erősíti a szabályt, így már volt nálam idősebb bnőm is. Sztem ha jó formában van, be is jön nekem és én is neki, akkor akár egy 30-as nőt is bevállalnék így 24éves fejjel. De ez helyzetfüggő, meg személyfüggő. De ahogy kezdtem is... alapvetően a fiatalabbakat szeretem. :P


"életművész"

2010. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
fiatalabb
2010. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Egy csinos negyvenes mindig fantáziálásra késztet!:)

F/35

2010. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Van egy hülye könyv, ismeritek? Féfiak könyve vagy mi. Abban az van, hogy a a nő életkora a férfi életkorának a fele+ 7 év. Szóval mondjuk egy 18 éves srác életkorának a fele (9)plusz 7 az 16. És az úgy tényleg ideális. Ez hülyeségnek tűnhet, de szerintem totál van benne valami. Én részemről azt gondolom, hogy hosszú távon (házasság/együttélés) az az ideális, ha a nő 10-15 évvel fiatalabb. (persze ehhez egy megfelelő érettségű nő kell). Mert így egy 45 éves férfi a 30 egynéhány éves nőjét nem fogja otthagyni, mert öreg. És a lányok az időebbekre buknak. Egyébként szerintem nem jó dolog, hogy a nők 30 éves korukra élik ki magukat. 30 éves koromra két gyereket akarok...

18/L (és bocs, nem nekem szólt a kérdés)

2010. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok, a pasim 22. /Évek óta együtt vagyunk./ 27/L
2010. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Mindegy szerintem, hogy idősebb vagy fiatalabb, főleg ha csak pár év van közöttünk. De 5-6 év különbség már zavaró lehet, főleg ilyen korban.

22/F

2010. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
egészségetekre. OMG
2010. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
A lányok általában hamarabb érnek mint a fiúk, ezért fiatalabb lány és idősebb fiú a jó párosítás. Ez fiatal korban érvényes. Én 19/F vagyok, és egy 16 éves barátnőm van és tökéletesen megértjük egymást. Néha igaz előjön egy-két gyerekes hajlama, de elég érett felfogása van.
2010. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
17F vagyok és 14-15 ösök jönnek be, de csak akkor ha már van alakja, és a gyerekességük miatt szeretem őket :)
2010. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!