Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóbeli, írásbeli testi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóbeli, írásbeli testi épséget veszélyeztető fenyegetésnek mik lehetnek a következményei jogilag?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő lenne. 5 éve élek házasságban, ami az utóbbi időben megromlott. Olyannyira, hogy többször szóban, valamint egyszer írásban meg lettem fenyegetve, hogy meg leszek verve. Egyszer le akart lökni a lépcsőn, de aztán mégse tette meg. Ennek egyszerű oka, hogy nem úgy öltözöm, ahogy a párom elvárja (hosszú szoknya, konty), dolgozom, és nem szültem 5 gyereket. Levélben többször minősített k és r betűs jelzőkkel. Minden levelét elraktam.Egy gyerekünk sincs, akartunk, de nem jött, pedig voltam orvosnál, nem találtak semmit, kaptam hormoninjekciót, neki viszont rossz az eredménye. Tovább menni sosem volt hajlandó. Ő családi gazdálkodó, sok jövedelme nincs, nekem jó a fizetésem és szeretem a munkámat. Sajnos így hirtelen nem tudok menni sehova, csak ha kifizet. Válni akarunk, de toporzékolunk sajnos :( A fenyegetések miatt jöhetek ki jobban a válásból, mint amúgy?
2016. nov. 25. 09:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát ez az, minden az ő nevén van, de beszéltem ügyvéddel, mindegy, kinek a nevén van, ha házasság alatt szereztük, közös... Ház, telkek, állatok, autó, minden.... Csak ő nem így gondolja...Mert egy önző dög
2016. nov. 25. 11:00
 12/19 anonim ***** válasza:
Az mindegy, hogy o hogy gondolja. Jol neznenk ki, ha en azt gondolnám, hogy a szomszed autoja az enyem es eladnam :) A torveny nem a ferjed oldalan all.
2016. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Bízd meg az ügyvédet a válókereset beadásával.. onnan megy magától.

Tök mindegy, hogy ez a idióta mit gondol, mit szeretne, a válás ki lesz mondva, a vagyon feleződik, ha nem fizet: végrehajtás.... lassú lesz, de nincs mire várnod!

A válást és a vagyonmegosztást se befolyásolják a fenyegetések, de azokat is add csak át az ügyvédnek, remélem más ügyben nem lesz rá szükség.

2016. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Engem az excsajom fenyegetett azzal rendszeresen, hogy kibelez. Azóta olyan emberrel van aki verte az előző nőjét. Gondolom 3 év múlva ő is csodálkozni fog, ha pofánvágja a pasija, merthát, ő nem is volt ilyen sose...

Viszont életveszélyes fenyegetések esetén elvileg feljelentheted. Ha azzal mész be a rendőrségre, hogy brühühü azt irta a pasim, fészbukkon, hogy megtép, hát valószínűleg kiröhögnek.

2016. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hétvégén betelt a poharam.... Somogyban tud valaki nagyon jó válóperes ügyvédet?
2016. nov. 28. 07:01
 16/19 anonim ***** válasza:
örülök, kérdező, hogy elhatároztad! Minden jót neked!
2016. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Volt pát peres ügyem, eléggé véletlen választott ügyvédekkel, jó volt ind... pont a válásnál irányítottak egy "sztár"**hoz, nagyon drága volt és talán még gyengébb, mint bármelyik másik.

Nyugodtan fogadd meg bármelyiket, értenek hozzá... nekik egyszerű tömegprobléma

2016. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ma hívom fel az ügyvédet, remélem, találkozni is tudunk ma, és átbeszélni a dolgokat... Jelentkezem majd, hogy mit mondott.
2016. dec. 1. 07:14
 19/19 anonim ***** válasza:
Ismeretlenül is drukkolok.
2016. dec. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!