Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő létemre nekem kell lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre nekem kell lépni vagy nem akar semmit?

Figyelt kérdés
Az egyik ismert barátkereső oldalon a "csajok és pasik" alkalmazáson belül "igent" nyomtam egy fiúra hogy tetszik, még aznap visszanyomott ő is hogy én is tetszem neki.....Eztuán küldtem egy pókot neki, de erre már nem jött semmi válasz!Most akkor nemtudom mivan?Mert szeretnék vele tényleg ismerkedni, de ezek után nemtudom mit tegyek?Barátnőim szerint nyugodtan írhatok neki üzenetet, de félek a visszautasítástól:) de mégis az van bennem, hogy akkor miért nyomott rám igennel....Szerintetek?
2010. ápr. 28. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet én voltam az, na mindegy innen üzenem, hogy nem akarok veled járni.
2010. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagy probléma... mivel ez ilyen barát barátnő stb akármi kereső, ezért mé ne írhatnál te? Ha meg nem akar semmit max nem válaszol ennyi.
2010. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye kérdés, bocsi.
2010. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én voltam az,ha komolyan gondolod írj mailt.
2010. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
iwiw, szerintem csak pusztan bejossz neki kulsore, ez az alkalmazas most nem arrol szol hogy megtalalod a parod(lehetseges az is), mondjuk en is valaszoltam igennel tobb szemelyre de nem randi szandekkal csak kulsore bejott es megsem akartam osszejonni vele,lehet nalad is ez a helyzet all fent
2010. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pókot?????

Jóhogy nem kakit.

2010. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!