Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak a lányra vagy lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak a lányra vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

VAn egy lány akit pár hónapja megismertem és jól kijövünk.

Msn en szoktam tartani vele a kapcsolatot. Elhatártoztam, hogy elhívom valahova de akárhányszor szeretnék vele beszélni vagy nem ér rá vagy fel sem jön msn-re. Félek, hogy más lecsap (bár nem oylan pasizós fajtának ismerem) és nem karaom csak úgy elhagyni.

Válaszokat előre is köszönöm.


2008. okt. 5. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha legközelebb feljön msn-re, vegyél erőt magadon,és hívd el valahova. Nem érdemes halogatni a dolgot, ha ilyen ritkán tudtok beszélni,ki kell használni az alkalmat.Ne feledd,nincs veszteni valód!Ha viszont nincs kedve hozzá,vagy tereli a témát,kifogásokat hoz fel, akkor jobb ,ha lemondassz róla.
2008. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a gáz, hogy amikor feljön msn re kiírja, hogy ne zavarják (csak nem értem miért megy fel akkor)

Régebben mondta, hogy szívesen összefutna velem, sőt "kedvesebb" is volt de mára megváltozott minden

2008. okt. 5. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:

sztem nefoglalkozz azzal h nemzavarják :D

bátran hívd el, reméljük még mostis úgy gondolja. hameg ritkán válaszol akkor meg hagyjad, merakkormeg télleg nezavard van :)

2008. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ma ráírtam, vártam fél órát és semmi...később köszönés nélkül lelépett...bűzlik a dolog.

Csak azt nem értem, hogy régebben miért volt velem kedves:S

2008. okt. 6. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:
hát, akkor sztem az ilyet hanyagold...lehet régebben még akart vmit, mostanra meg meggondolta magát...sztem keress mást. aztán azis lehet, hogyha most te lekattantasz róla, akkor ő újból rádstartol, mert temár nemérdeklődsz felőle....vannakilyenek. de akkormegmár neérdekeljen a csaj sztem
2008. okt. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!