Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összejöjjek vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek vele, vagy várjak a másik lányra?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még b.nőm, nem mertem oda menni a lányokhoz eddig, de most már elég "erősnek" érzem magam hozzá. Van egy csaj aki tetszik, és szerintem én is tetszek neki (én néhány hét múlva töltöm a 20-at, ő majd csak márciusba a 16-ot, nem tudom nagy-e a korkülönbség..?) A probléma még az, hogy én évek óta szerelmes vagyok egy lányba, csak ugye soha nem mertem oda menni hozzá beszélni vele erről, és barátja is volt több mint 2 évig. Annak a kapcsolatnak vége lett, de 1-2 hónap múlva belépett egy újba, ami már több mint fél éve tart. Az lenne a kérdésem, hogy így összejöjjek-e azzal a csajjal akiről az elején meséltem. Azzal a lánnyal akibe tényleg igazán szerelmes vagyok, megakarom próbálni, csak még nincs lehetőségem rá...De ha összejövök a másikkal, és ők utána szakítanak, akkor is szeretném megpróbálni vele mert mégiscsak több éve szeretem őt...Azt meg nem akarom, hogy emiatt majd utáljon vagy szemétnek tartson az akivel össze akarok jönni. Simán várni arra, hogy ők szakítsanak nem akarok, mert ugye a másik kapcsolata is több mint 2 évig tartott. B.nőt meg már nagyon szeretnék. Szerintetek mit tegyek? Remélem érthetően fogalmaztam:), bocsi ha hosszú lett és előre is köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 11. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Annak alánynak akibe igazán szerelmes vagy mondd el amit érzel. Aztán ha ő nem érez semmit, adj esélyt a másik lánynak. Inkább még a kapcsolat kialakulása előtt valj szerelmet másnak, így tisztességes a leendő barátnőddel szemben ebből a szempontból. Bár én nem tudom..., hasonló helyzetben vagyok, csak én lány vagyok, a fiúnak akibe szerelmes vagyok van barátnője... és igazából ismerkedhetnék, meg adhatnék esélyeket másnak, de minek, ha nincs meg a szikra, a szerelem, már az elején is... Nem kell mindenkinek így gondolkodnia mint én, de tudom mire vágyok, igazi szerelemre, olyanra ami már első pillantásra kialakul, olyan elsöprő, gyönyörű érzésre amit most is érzek valaki iránt... Ha símán elkezdenék ismerkedni, nem is tudom... nem tudnék úgy szeretni, nem lehetnék őszinte... hogy mondthatnám valkinek aki engem akar, hogy igazából én más iránt érzek valmit, de mert vele nem lehet, hát próbálkozzunk... Inkább maradok egyedül, amíg nem érzem amire vágyok... ha érzem még egyáltalán valaki iránt valaha amit most ez a fiú iránt.
2010. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem meg eselyt kene adnod a masik lanynak.Igaz, meg lehetne probalni, amit az elso valaszolo irt-megmondani az 1-es szamu csajnak, hogy mit erzel-de sztem, ha van baratja, tobb ertelme van a 2-es szamuval probalkozni.Es kulonben is, nem kell mindjart osszejonni a kettessel, eloszor el kene hivnod randizni, megismerni, ki tudja, lehet hogy utana bejonne neked, meg jobban, mint az elso.Amugy egyaltalan nem nagy a korkulonbseg.Egyebkent az egyes szamut ismered is, vgy csak ilyen platoi szerelem?mert akkor, ha nem ismered, lehet hogy nem is olyan jo fej igazabol.
2010. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne várj arra a lányra! Vártál már rá eleget és mégsem jöttetek össze. Lépjél tovább, biztos ez a másik lány is tetszik, hogyha ilyeneken gondolkozol, hogy összejössz vele. Az igazi szerelem mindig akkor tud kialakulni, hogyha együtt jársz egy lánnyal. Lehet, hogy pár hét után nem is fogsz emlékezni arra a bizonyos szerelmedre. üdv
2010. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

12:52-es válaszoló: Igen ismerem is. Most már nem tartom a kapcsolatot annyira vele mint pár éve, most ha havonta egyszer véletlenül összefutunk beszélünk egy kicsit és ennyi, de régebben minden nap beszéltünk, találkoztunk, volt, hogy filmet néztünk együtt. Ahogy neki barátja lett ez a nagy "haverság" (már ha lehet ezt mondani fiú-lány között) szép lassan megszakadt, de a szerelem a részemről megmaradt.

14:31-es válaszolónak: Oké, hogy vártam rá eleget mégsem jöttünk össze, csak ezzel az a baj, hogy CSAK vártam, soha nem léptem még akkor se amikor nem volt barátja (életem eddigi legnagyobb hibázása tudom...)

2010. jan. 13. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:
És most mitől táltosodtál meg annyira, hogy lépnél, ha felszabadulna a lány? és mivan ha nemet mondana? Elpazarolnál éveket az életedből fölöslegesen. Szerintem ha kapcsolatban van a szerelmed, akkor nem lenne jó belemásznod harmadiknak. A 16 éves csajszit próbáld meg befűzni. És egyáltalán nem nagy a korkülönbség. Sok szerencsét.
2010. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem léptél... Lépjél már... Ha hibának érzed, hogy vártál, hát hozd rendbe, és mondj el neki mindent.
2010. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!