Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm 1,5 évig. Fél év után elkezdett "kavarni" egy másik pasival. Egy csók volt köztük, amit a barátnőm aznap el is mondott nekem (részeg volt és megbánta). Sokat beszélgettek msn-en és több mindent megbeszélt vele, mint velem. Talán kicsit türelmetlen ember vagyok, így elég gyakran megesik hogy bolhából elefántot csinálok. Kérte változak meg, próbáljam meggondolni mit mondok. Nagyon féltékeny típus vagyok. A barátnőm a nyáron terhes lett és szerette volna megtartani a babát, de én nem. A baba elvetése után nagyon mogorván viselkedett velem és én szakítottam vele. Szakítás után összejött azzal a sráccal, akire én féltékenykedtem. Én úgy hagytam ott a lányt, hogy már nem szeretem, de mikor összejött a fiúval meghaltam a féltékenységtől. Találkozót beszéltem meg a lánnyal, csókoloztunk és megbeszéltük, hogy újra kezdjük. Rögtön elmondta az aktuális pasinak, hogy mi történt és örült, hogy a pasi végre szakított vele és újra együtt lehetünk (azt mondta csak sajnálatból jött vele össze). Mi újra elkezdtünk járni ez tartott pár hétig (titokba). Anyukám utálja a lányt a másik fiú miatt, ezért találkoztunk titokba. Tudni kell rólam, hogy nem akarok együtt lenni olyan valakivel, aki nem jön ki anyukámmal. De ezt a lányt szerettem és talán még ma is szeretem. Most van egy barátnőm pár hónapja, nagyon jó vele, anyukámmal is nagyon jól megértik egymást és ez nekem fontos. Talán kicsit anyukám keze is benne van, hogy vele akarok lenni. Ha nem lenne nayukám, akkor lehet a másik lánnyal lennék. Mai napig keres a lány és újra akarja kezdeni, állítolag nagyon szeret, de én mindig bunkó vagyok és elküldöm a francba. Úgy érzem, hogy szeretem a mostani lányt, de tudom ha a volt barátnőmet másik pasival látnám, belehalnék. Ti mit tennétek? Nem kellene ennyire anyukámra hallgatni? Újra kezdenétek a régivel? Vagy maradnátok az újjal? Sokan mondták, hogy az új barátnőm megcsal, de én nem hiszem el. Bízom benne, talán nem kellene...? Tanácstalan vagyok:(
2008. okt. 4. 23:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
még annyit (tapasztalat), hogy anyukád minnéljobban látja rajtad ezt a félelmet a neki megfelelni akarást annál jobban fog (akar majd) uralkodni rajtad és irányítani az életed. 2lehetőséged van: 1.vagy hagyod ezt és még 40évesen is ő fogja megmondani mit csinálj, és emiatt soha nem leszel boldog és nem lesz normális párkapcsolatod sem 2. Végre a sarkadra állsz és "hagyod" magad úgy élni ahogy te akarsz. Ez a Te életed, amit Neked kell élned úgy ahogy szeretnéd. Tudom, tök közhely, de elég rövid az élet ahhoz, hogy azt mások éljék helyettünk. NE HAGYD MAGAD!
2008. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!