Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm 1,5 évig. Fél év után elkezdett "kavarni" egy másik pasival. Egy csók volt köztük, amit a barátnőm aznap el is mondott nekem (részeg volt és megbánta). Sokat beszélgettek msn-en és több mindent megbeszélt vele, mint velem. Talán kicsit türelmetlen ember vagyok, így elég gyakran megesik hogy bolhából elefántot csinálok. Kérte változak meg, próbáljam meggondolni mit mondok. Nagyon féltékeny típus vagyok. A barátnőm a nyáron terhes lett és szerette volna megtartani a babát, de én nem. A baba elvetése után nagyon mogorván viselkedett velem és én szakítottam vele. Szakítás után összejött azzal a sráccal, akire én féltékenykedtem. Én úgy hagytam ott a lányt, hogy már nem szeretem, de mikor összejött a fiúval meghaltam a féltékenységtől. Találkozót beszéltem meg a lánnyal, csókoloztunk és megbeszéltük, hogy újra kezdjük. Rögtön elmondta az aktuális pasinak, hogy mi történt és örült, hogy a pasi végre szakított vele és újra együtt lehetünk (azt mondta csak sajnálatból jött vele össze). Mi újra elkezdtünk járni ez tartott pár hétig (titokba). Anyukám utálja a lányt a másik fiú miatt, ezért találkoztunk titokba. Tudni kell rólam, hogy nem akarok együtt lenni olyan valakivel, aki nem jön ki anyukámmal. De ezt a lányt szerettem és talán még ma is szeretem. Most van egy barátnőm pár hónapja, nagyon jó vele, anyukámmal is nagyon jól megértik egymást és ez nekem fontos. Talán kicsit anyukám keze is benne van, hogy vele akarok lenni. Ha nem lenne nayukám, akkor lehet a másik lánnyal lennék. Mai napig keres a lány és újra akarja kezdeni, állítolag nagyon szeret, de én mindig bunkó vagyok és elküldöm a francba. Úgy érzem, hogy szeretem a mostani lányt, de tudom ha a volt barátnőmet másik pasival látnám, belehalnék. Ti mit tennétek? Nem kellene ennyire anyukámra hallgatni? Újra kezdenétek a régivel? Vagy maradnátok az újjal? Sokan mondták, hogy az új barátnőm megcsal, de én nem hiszem el. Bízom benne, talán nem kellene...? Tanácstalan vagyok:(
2008. okt. 4. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Hagyd már ki anyukát az életedből,ez a része nem az ő dolga! Csak ennyit fűznék hozzá. Hány éves vagy?
2008. okt. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Egy valamit megtanultam: Szerelemben soha nem szabad másra hallgatni. Szóval szerintem ne hallgass ennyire anyukádra. Ha a másik lányt szereted akkor probáld meg mégegyszer vele. Mérlegeld magadban hogy mennyire voltál boldog az előző bnőddel és mennyire vagy boldog most. Ha ugyanolyan boldog vagy a mostanival és szereted is,ráadásul anyukáddal is jo lkijön akkor ne hagyd ott a másikért. Lehet csak azért vagy féltékeny ,mert rossz azt látnod vagy tudnod hogy ami egyszer a tiéd volt az másé. Probáld elfelejteni és koncentrálj az uj bnődre, ha igazán szereted!
2008. okt. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok. A mostani barátnőmnek már most "jó" híre van. Mi lesz később? Nem tudom mit tegyek...
2008. okt. 5. 00:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt neked kell eldöntened. Ha megbizol a bnődben, és szereted maradj melette. Ha viszont valoszinű hogy megcsal , és még érzel vmit a régi bnőd iránt akkor menj vissza hozzá.A féltékenykedés ugyis megöli előbb vagy utobb a kapcsolatot szerintem.
2008. okt. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem irtad, hogy hany eves vagy. és hogy regen szerette e anyukad azt a lanyt...


es hogy mit erzel, ha arra gondolsz, hogy most ha nem veteti el a gyereket (a lany meg akarta tartani?), akkor most egy boldog teljes csalad lennetek, es valszeg anyukad lenne a legboldogabb..


igazabol neked kell dontened, de ha nem vagy szerelmes az uj baratnodbe (nem szeretettel, hanem szerelemmel), akkor hagyd.. és ha szereted a volt baratnod (meg mindig: szerelemmel), akkor meg ne kinozd se ot, se magad..

es ne mondd, hogy nem szereted egyaltalan, mert meg mindig sokat gondolsz ra, kulonben nem irtal volna ide se.


mindenesetre ugy donts, hogy korrekt legyel mindenkivel, és utana a tukorbe tudj nezni.


a nem dontes-sodrodas a leheto legrosszabb dontes.

2008. okt. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A lány megakarta tartani én még úgy nőt gyerekért harcolni nem láttam, de ennek ellenére én anyukámnak nem mertem elmondani, csak abortusz után. A barátnőm fiatal volt nagyon, én meg gyáva. A másik kérdésre válaszolva, régen kijöttek anyukámmal, de aztán anyukám állandoan vitatkozott és mindent mondott a barátnőmre, de én nem mertem anyukám ellen lépni. Anyukám tőlem szerzwett tudomást a másik pasiról, szóval mondhatni az én hibám, hogy megutálta a lányt. (mindent elmondok anyukámnak). Baba után nem sokkal szakított velem a barátnőm, keresett egy hülye kifogást, én meg kimentem hozzá könyörögni, hogy ne tegye, mert még soha nem szerettem ennyire senkit. Tudjátok ő sok esélyt adott nekem, bízott benne, hogy tudok változni és még szakítás után is kaptam egy esélyt. Végül én szakítottam, mert a másik pasival elkezdett barátkozni és ide-oda járkálni, de legbelül tudom, hogy soha nem volt belé szerelmes. Szerintetek is túl anyás vagyok? Változnom kellene? Túl reagáltam?
2008. okt. 5. 09:48
 7/11 A kérdező kommentje:
Az kifelejtettem, hogy egyzer meg is ütöttem, mert nem akarta elvetetni a babát:S
2008. okt. 5. 09:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudod, én a másik lány helyében nem pedáloznék utánad. Egy nőnek a legcsodálatosabb érzés, amikor egy magzat fejlődik a hasában. Nekem is volt egy abortuszom, és nálunk is a párom is akarta. De soha nem ütött volna meg miatta. Azt hiszem akkor és ott törtem volna el a kezét, majd hagytam volna faképnél. Ő észérvekkel próbált hatni rám, de így is sokáig gyűlöltem miatta. Ha úgy érzed igazán szereted azt a lányt, ne anyukádra halgass. Ne azzal legyél akit ő elfogad, hiszen nem anyukád fog vele élni nem nekik lesznek majd egyszer közös gyerekeik. Okoztál már annyi fájdalmat szerencsétlen lánynak, hogy végre tiszteletben kéne tartanod őt. Ha szereted menj vissza hozzá. ELég nagy vagy már ahhoz, hogy tudj anyucinak nem-et mondani. Számomra nincs kiábrándítóbb annál, mint amikor egy felnőtt fiú azt csinálja amit a kedves anyuka mond. És nem bántani akarlak, nehogy azt hidd, csak már átéltem pár dolgot a te történetedből.Azzal legyél akit tényleg szeretsz. Különben megvan az esélye, hogy egész életedben bánni fogod.
2008. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazad van, de én ennek ellenére nagyon bunkó vagyok vele... Tudom, ha újra felvenném vele a kapcsolatot, akkor nagyon megszeretném újra. Anyukám nem örült volna a babának, így nem is mondtam meg neki, talán ez is szerepet játszott abba, hogy nem akartam megtartani. Anyukámat nem akarom/nem merem megbántani. Amúgy a lány 17 éves...
2008. okt. 5. 11:44
 10/11 anonim ***** válasza:
én valami félelmet érzek nálad anyukád terén (nem merem megbántani) Mitől van ez? ha gondolod írj privit.
2008. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!