Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg el lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg el lehet törni egy péniszt?

Figyelt kérdés
Már nem tudom hány filmben láttam,hogy ezt játszották,de egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy hogyan lehet eltörni egy pénisz!
2010. ápr. 28. 08:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Törésnek hívják, de nem konkrétan eltörik, hanem deformálódik, tehát ha izgalomba jön, akkor természetellenes alakot vesz fel és az illető nemigazán tudja majd élvezni az együttlétet. Most így hirtelen nem jut eszembe, hogy hogy is kezelik...


A lényeg, hogy van ilyen és nem túl egyszerű utána helyrevágni az embert.

2010. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
El lehet törni mint a kolbászt.
2010. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11:41-estől hallottátok a profi választ!
2010. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam,hogy általában az csont törik,de a péniszben nincs csont akkor az nem tud törni!Max. meghúzódni vagy hasonló!
2010. ápr. 28. 13:53
 15/15 anonim ***** válasza:
11:41 Igazság szerint ez egy kicsit bonyolultabb... a péniszben ún. barlangos testek (simaizommal és kötőszövettel határolt rekeszek ezrei) találhatók, amelyek a péniszben futó erekkel állnak összeköttetésben. A simaizom ezeket normál állapotban "összehúzva" tartja, így nem tudnak vérrel feltöltődni. Amikor akcióra kerül a sor, a simaizom elernyed, a rekeszek feltöltődnek, és ettől vastagodik és merevedik meg a pénisz. Ha ebben az állapotban hirtelen erőhatás éri s hímvesszőt (igen komoly erőhatásra kell gondolni, nagyon ritkán történik ilyesmi), akkor a vér kiszakíthatja a barlangos testek falát, amitől a pénisz elveszti merevségét az adott helyen, illetve vérkeringési zavarok is felléphetnek benne. Ezt hívják úgy, hogy eltört a pénisz. Úgy tudom, műtétileg kezelhető.
2010. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!