Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök az exemtől. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök az exemtől. Mit csináljak? 17/L (részletek lent)

Figyelt kérdés

1,5 éve szakítottunk és elég csúnya szakítás volt(veszekedés, pofon.) Akkor megbeszéltük, hogy ezek után kerüljük egymást. Az elején még működött is, nem kerestük egymás társaságát. Az utóbbi 3-4 hónapban azonban vmi megváltozott az exem részéről. Próbál olyan "véletlen" helyzeteket teremteni, amikor muszály beszélni pár szót. Ez úgy kezdődött, hogy mindketten már régóta járunk kosármeccsre és kb. 3-4 hónapja a haverjaival új helyen állnak, egy sorral mi fölöttünk.

A párom 30km-re lakik, abban a városban ahol az exem dolgozik. Ez azt vonja maga után, hogy néha összefutunk a vonaton. Egy ideig ezt megoldottuk úgy, hogy másik kocsiban ültünk le. Mostanában viszont, ha látja, hogy én is a vonaton vagyok mindig leül mellém.

Olyan is volt, hogy baráti társasággal voltam egy szórakozóhelyen és az exem is jött a haverjaival. Sok üres asztal volt még ők mégis pont mellénk pakoltak le.

Az utóbbi hónapokban ráadásul smsekt írogat, hogy mi van velem, msnen mindig rámír.

Miért csinálja ezt? Neki is van barátnője és nekem is van párom.


2010. ápr. 26. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én célozgatnék jó hangosan, hogy a párja mellé ülhetne.
2010. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

maximálisan a közömböst kell megjátszanod, akkor meg fogja unni egy idő után

pl.ha kérdezi, hogy vagy, ne kezdj el mesélni, elég annyi: köszi jól.

és ne kérdezz vissza. soha ne érdeklődj semi felé!

2010. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. ápr. 26. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg tőle, hogy mégis mi a faszt szeretne tőled. Bár nyilván rájött, hogy téged szeret mégis, de szeritem jobb lenne ezt tisztáznotok.
2010. máj. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Csatlakozok az előttem hozzászólóhoz! Szerintem is az abszolút közömbösség a legjobb megoldás! Attól kiábrándítóbb szerintem nemsok dolog van.

Üdv: egy válaszoló

2010. máj. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mind butaságot beszéltek, mert ez nem éppen egyenes. Jóval egyszerűbb simán megmondani neki, hogy:"figyelj, megbeszéltük, hogy békén hagyjuk egymást". Így nincsenek fölös körök, nem kell az arcát még hetekig elviselned, hanem egyből dűlőre tudsz vele jutni. Mellesleg viszont nem is biztos, hogy akar tőled valami rosszat. Lehet, hogy egyszerűen csak beszélgetni akar. Erre még nem gondoltál? Márpedig ha nem tudsz vele leülni beszélgetni, mert kapásból a múlt jut róla eszedbe, akkor Te nem zártad még le magadban. Természetesen ha simán nem akarsz vele beszélni, akkor ne tedd. De ez, hogy közömbösséget színlelsz, ez egy nagyon nagy marhaság... És nem éppen hatásos. Tapasztalat is, meg józan paraszti ész is ezt mondatja.

19f

2010. máj. 1. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!