Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megőrülök úgy fájnak a fogaim!...

Megőrülök úgy fájnak a fogaim! Ez arcüreggyulladás? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Pár napja szinte folyamatosan fájnak a fogaim. Most főlegg jobb oldalon felül a rágófogak, egymás mellett több fog is, pontosan nem tudom megmondani mert úgy egyben érzem. Alul is a rágók. Vettem be fájdalomcsillapítót, de nem sokat használ.


Szoktam járni fogorvoshoz sose talál semmi problémát, még röntgenem meg gócvizsgálatom is volt szóval szerintem most nem fogok emiatt fogorvoshoz fordulni...


Olyan, mint amikor megfázik az ember és sokat tüsszög és akkor a fogai is fájnak néha pár napig, de most nem akar elmúlni!


Olyan kicsit, mintha viszketnének belül, nálam ez tipikusan elő szokott fordulni, amikor nagyobb megfázáson esek át, de akkor nem ennyire intenzív és nem ilyen tartós.


Mi lehet ez arcüreg gyulladás vagy micsoda? Jelenleg nincs orvosom és nem is tudok orvoshoz menni, milyen gyógyszer segíthetne? Receptre kaphatót is jó ha írtok vagy gyógynövényes szert, mindegy csak hatásos legyen.


Tudom így nem tudja senki 100%ra, hogy mi lehet a bajom de biztos mással is előfordult már vagy valami tippetek nincsen mi segítene?

Ebbe bele lehet őrülni, olyan kellemetlen! Ja és amúgy most nem vagyok beteg, nem is tüsszögök meg egyáltalán semmi csak ez a problémám. Mondjuk az orrom mintha kicsit be lenne dugulva és az orrom alatt is a csont vagy a fogaim nem tudom ott is fáj.


Nagyon örülnék, ha valaki tudna mondani valamit, hogy mi segíthetne, köszönöm.


2009. dec. 10. 17:48
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja éás ez most jutott csak eszembe, hogy tegnap fájt kicsit a fejem. A füleim pedig ma amikor felkeltem viszkedtek, fájtak de az már elmúlt. A füleim gyakran szoktak fájni, viszketni belül de amikor voltam orvosnál (többnél is) simán hazaküldött szóval nem sokat értem vele.

Mostanában elég régóta nem voltam sehol így az influenzát biztosan nem kaptam el illetve nem szoktam kimenni a hidegre, így nem értem miért lehet most ez.

2009. dec. 10. 18:14
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kimerült az ásványi anyag belőlük, utánpótlásra lenne szükséged, de előtte egy ultrahangos fogkőtelenítésre ugyanis akkor is ez van ha a fognyakak elfogkövesednek és emiatt benyullad az íny.


Fájdalomcsillapító nem fog javítani a dolgon..


Menj el dokihoz, fogkőteleníts, aztán elmex kúra.



Ha sokáig halogatod zsinőrban elkezdenek majd kilyukadni pár hónapon vagy héten belül aztán letöredeznek.


Nekem is ez volt 1 hónap alatt 3 kisörlőm is szétlyukadt, de sikerült megállítani.

2009. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én ehhez nem tudok hozzászolni mert az előzö leirta azt amit én akartam leirni, de az orvos fontos hogy ne legyenek olyan bajaid mint az előzö válaszolónak.
2009. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!