Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom sokszor részeg? Én nem tudom elviselni olyankor.

Figyelt kérdés

Buliba abszolút nem tudok vele elmenni. Tántorog már, vörösek a szemei, labilis a mozgása, agresszív, sokkalta indulatosabb, kb. nekem kell rá vigyázni, hogy ne verjen össze valakit, ha neki megy egy buliba valaki véletlenül.

Házibuliban is nem érzékeli a reakcióimat, üvöltözik stb.

Úgy alszik el, hogy fel nem ébred semmire, nincs tudatában annak, amiket csinál.

Mikor otthon az apjával filmeznek vagy valami, folyton részeg, össze-vissza írogat nekem, így meg úgy imád, a fele olvashtatatlan, de sose vallja be, hogy részeg lenne. Az összes focimeccsre, amira kimegy mind ugyanígy.

Apja egyébként alkoholista, minde nap iszik vagy sört vagy töményet.


Nagyon szeretem amúgy, rendkívül okos és intelligens, nagyon tapintatos és odaadó. Részegen elviselhetetlen.


Próbáltam vele megbeszélni, ő semmit nem ért, mert nem emlékszik semmire.



2016. okt. 14. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A párod is alkoholista. Nézd meg az apját. Na arra számíthatsz te is.
2016. okt. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nincsenek elvonási tünetei, így őt nem nevezném alkoholistának.

Az apja nem agresszív, nem csap balhét, egyszerűen csak jól érzi magát.

2016. okt. 14. 23:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De alkoholista kezdő szinten. Mikor már remeg a kéz, az a haladó. Csak nézd meg egy közértben, hogy először az italok felé veszi-e az irányt. A helyedben megszabadulnék tőle, a Te életedet is tönkre fogja tenni. Ne várd meg amíg eladósodtok és teljesen tönkre megy az életed. Ébredj!
2016. okt. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az unokatesóm volt párja is ilyen volt. Egyszer együtt szilvesztereztünk,totál részeg volt,elhuzott,csókolgatta a nyakamat...pfuu..az én páromnak el sem nettem mondani,az uncsimnak csak mikor szakítottak akkor mondtam el. A fiu apja is ivott, a lány már 2 éve szakitott vele,a fiu azota is zaklatja,nem tud tőle szabadulni de jelenteni sem akarja. :/

Szerintem adj ultimátumot,hidd el az utal tönkretesz mindent...

2016. okt. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*mertem

*ital

Bocsi.

2016. okt. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fish1 ***** válasza:
48%

Ha valaki alkesz, akkor egyértelműen lelki problémái vannak, mert a függőség mindig menekülés a realitás elől, hogy saját magával ne kelljen szembenéznie.

Amíg a lelki gondját nem oldja meg, addig nem valószínű, hogy leszokik a piáról. Vagy ha mégis, akkor helyette más függőséget talál.


Ha szeretne változni, akkor ki fog lábalni az alkoholizmusból, de ez évek vagy hónapok kérdése. Ha nem akar változni, vagy csak ígérget és a neked való megfelelésből tenné, akkor nincs értelme erre várnod, mert csak átmeneti lesz a változás, utána ugyanúgy visszaesik.


Biztos hogy nem emlékszik semmire vagy csak ezzel takarózik? Vedd fel videóra vagy csinálj hangfelvételt, aztán mutasd meg neki.

2016. okt. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol nem visz be új tulajdonságot, csak felerősíti a meglévőket.


Idő kérdése, hogy egész héten minden nap ittas legyen, és akkor elfelejtheted a kedves oldalát.


Az alkoholista pedig az, aki nem tud nemet mondani az italra. Nem csak egy héten egyszer iszik. Iszik, ha meccsre megy, ha filmet néz, ha társaságban van, ha vidám, ha szomorú, stb. A gond az, hogy ha megkéred, hogy ne igyon, nem tudja megállni.


Dobd ki most!

Ne kösd magad egy alkoholistához!

2016. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakíts.
2016. okt. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az elvonasi tunetek megjelenesetol szamit valaki fuggonek vagy sem. A baratod mar eleg massziv alkoholista, meg eleg alja ember. De ugyis vele maradsz, szoval eleg ennyi :D. Aki ezek utan nem menekul el sikitva, az altalaban 2-3 gyerek utan jon ra a dolgokra igazabol.
2016. okt. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!