Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elviselni a távkapcsolatot?

Figyelt kérdés

5 év járás után távkapcsolatba kerültünk sajnos.Így csak két három havonta látom pár napra max egy hétre.

Eddig szinte minden nap együtt aludtunk. Én csak miatta éltem tartottam ki, ő az egyetlen boldogságom mert ő rajta kívül az életem minden része k*ki(család,meló).

Most borzalmasan depressziós vagyok,testileg is rosszul vagyok nélküle.


2016. aug. 25. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Igy sehogy. Mondom ezt 2300 kmes tavkapcsolattal. 2-3 havonta talalkozni tul keves. Hova koltozik a parod? Peruba?
2016. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Németország.
2016. aug. 25. 13:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg siman talalkozhattok akar ket hetente is hetvegere, csak szervezes kerdese. Nemetorszagba tucatnyi fapados megy par euroert. Siman ki lehet ugrani akar egy-egy hetvegere barmikor. Ne lasd rogton ilyen soteten a jovot:)
2016. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Németbe valóban nagyon olcsó járatok mennek, ha az én párom ott lakna simán megoldanánk kéthetente a találkozást. Pedig mi sem vagyunk felvetve pénzzel és idővel, de a fontos dolgokra muszáj áldozni.

Köztünk 2000 km van.

2016. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Néztem fapados járatot a legolcsóbb is 40 ezernél kezdődik....
2016. aug. 26. 06:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyreszt a repjegy arak folyton valtoznak (tehat szervezest igenyel a dolog), masreszt pedig millio egy oldal van keresesre (de majd egy ido utan ugyis belejossz)):). Melyik varosba kellene talalkoznotok?
2016. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bretten
2016. aug. 26. 10:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz ott van közel mind Stuttgart, mind Baden-baden mint reptér. Baden-badenbe a Wizzair megy már szeptemberben is 9 ezer forinttól. Stuttgartba pedig ki lehet fogni jó germanwingst pl. Meg ne úgy fogd fel, hogy ez mekkora tragédia. Inkább próbáld úgy felfogni, hogy egy csomó új helyet láthattok együtt. Rengeteg szép hely van Németországban, kiépített belföldi infrastruktúrával bármit elérhettek. Mi is egy csomószor úgy oldjuk meg a találkozást, hogy kinézünk egy várost vagy tájegységet, és ott töltünk el együtt egy pár napot. Ne légy szomorú, egy csomó új látnivaló vár rátok:)
2016. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor elég béna lehetek sok oldalt végig néztem és az oda vissza út mindenhol min. 30 ezer...
2016. aug. 26. 11:53
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyenlőre pozitívan felfogni,eleve a szállóért is fizetni kell,úgy néz ki két hónapig nem is "áll talpra". 24 nap szabijuk van abból nem hiszem,hogy sokat látjuk egymást. Én nem tudok utazni,mert keveset keresek...ő meg a kommunikációt sem oldotta meg egy hét alatt (ha akarta meg tudta volna!)
2016. aug. 26. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!