Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jött 2 fiú a suliba, melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött 2 fiú a suliba, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és 3.-os. Idén jött 2 új pasi az osztályba, és mindkettő nagyon tetszik. Szerencsére én is nekik!! Szal most az a gond, hogy nem tudom eldönteni valójában kit is akarok!! Az egyiket azért, mert szexelni szeretnék vele, a másikat pedig tartós párkapcsolat miatt szeretném megkapni! Én eddig azt találtam ki, hogy először szexelek a másikkal, aztán pedig jöhet a fiú a kapcsira! De ez viszont azért nem jó, mert ha a 2-es fiú megtudja h mit csináltam a másikkal, akkor dob!! Mit tegyek??
2008. okt. 3. 18:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Basszus mi ez már? És ezek után csodálkozhatunk mi lányok, h vajon a pasik mér csak szexelni akarnak. Mer ilyenek vannak basszus. Gondolkozz már magadon picit. Ha te is tisztában vagy azzal, h mit szólna a "komoly kapcsis" pasi, akkor valahol sejtened kell, hogy ilyet csak a ribik csinálnak. Esetleg annak érzed magad?
2008. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%

Az ilyen nem tud gondolkozni, csak azon, hogy minél hamarabb megdugják!!! Nagyon őszintén remélem, hogy tényleg az lesz veled amit a 3. válaszoló kívánt, egyet kell vele értenem!

Ilyenre kár időt pazarolni, hogy válaszoltok neki...!

2008. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én azt hittem erre az oldalra komoly, hasznos és tanulságos kérdések kerülnek...mit tegyél? viselkedj úgy mint egy 17 éves, elvileg jövőre érettségizel, kikerülsz a "nagybetűs" életbe...
2008. okt. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ha dugni akarsz akkor válaszd az elsőt. ha meg azt akarod hogy sokszor dugjanak meg akkor meg a másodikat. de elmondanám hha csak a szex miatt járnál mind a kettővel, akkor egyik se lesz valami tartós kapcsolat...
2010. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!