Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jött 2 fiú a suliba, melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött 2 fiú a suliba, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és 3.-os. Idén jött 2 új pasi az osztályba, és mindkettő nagyon tetszik. Szerencsére én is nekik!! Szal most az a gond, hogy nem tudom eldönteni valójában kit is akarok!! Az egyiket azért, mert szexelni szeretnék vele, a másikat pedig tartós párkapcsolat miatt szeretném megkapni! Én eddig azt találtam ki, hogy először szexelek a másikkal, aztán pedig jöhet a fiú a kapcsira! De ez viszont azért nem jó, mert ha a 2-es fiú megtudja h mit csináltam a másikkal, akkor dob!! Mit tegyek??
2008. okt. 3. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
A nimfomán formádat... Mit tegyél? Szokj le a faszról...
2008. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Evil válasza:
84%
én már nem lepedőm meg azon, hogy a mai csajok milyen "kis" ribancok.csatlakozom az előttem szólóhoz.
2008. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Te komolyan mondom egy kurva vagy...

Ilyenért kellene Neked egy pasi, hogy megb*szhasson??? Akkor nem vagy normális 3.-os létedre! Agyban tuti valahol az 1 és a 2 év között tarthatsz!

Megérdemelnéd, hogy egyszer úgy igazán megb*sszanak, hogy az életkedved is elmenjen tőle...

Milyen igaza van az első 2 válaszolónak...

Na csá

2008. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Az IQ hányadosod meiner Meinung nach kb. 0 és cos90° között van.
2008. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát semmiképp se csináld amit elgondoltál, mert látod, igy reagálnak rá az emberek, és valószínűleg a két fiú is így reagálna rá, és egy ilyen dolog egy suliban nem szokott titokban maradni. Szerintem hagyd mindkettőt, mert az se kellhet igazán neked akit tartós kapcsolatra akarnál, ha előtte még le akarsz zavarni pár kört ezzel azzal.
2008. okt. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szió.

Sokszor lesz olyan az életben, hogy tetszeni fog egy fiú, és te is neki, mégsem ildomos érzelmek nélkül szexelni, mert egyrészt mindenkinek meg lesz rólad a véleménye, másrészt nem fogsz "rendes" fiút találni.


Gondold el, ha minden kolcsonos szexelni vágyó lefekudni :D


A komoly kapcsolat egyik tartós alapköve az, hogy a tested csak egy kulonleges fiúval, az arra erdemessel osztod meg.


A leírásod alapján egyik fiúba se vagy szerelmes, szerintem keress olyan fiút, akivel örömmel szexelnél, és tartós kapcsolatot is el tudsz képzelni. Tehát, aki mindkettőt tudja :)


Sok sikert!

2008. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
És akkor még azt mondják h a pasik a szexmániások.....:S hahaha! Tényleg megérdemelnéd h valaki jól ,,helybenhaggyon" ! ha ilyeneket írsz, neked még nem való, nem szabad a komoly kapcsolatot választani!
2008. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Dobj föl egy pénzérmét.
2008. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Csak egy szimpla együgyű ostobenkó qrva vagy.
2008. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Mein Gott... Szegény srácok.
2008. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!