Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 es fel eve jartunk, de meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 es fel eve jartunk, de meg mindig szeretem es hianyzik. Soha nem fogom elfelejteni?

Figyelt kérdés
o most masssal van, en massal vagyok(lany)
2008. okt. 3. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Elfelejteni sztem nem lehet akit szeret(ett) az ember.De ídővel találsz magadnak vkit akibe szerelmes leszel megint és akkor ez az érzés elmúlik.
2008. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem kell elfelejtened, de ne mássz rá!! mert az csak gyűlöletet uszit! probáljátok meg elfogadni egymás akaratát.. És probálj meg ugy nézni rá mint egy barátra...
2008. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szijja, ha te is mással vagy, meg ő is mással akkro ez most így pont jo. Próbálj meg vlee minnél kevesebbet találkozni.
2008. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem akit egyszer tényleg megszeret az ember, azt soha nem tudja elfelejteni! Lehet hogy egy idő után javul a helyzet, de akkor is örök emlék marad.

Amit magamból kiindulva tudok (fiú), hogy mind a mai napig sokszor álmodom a volt barátnőmmel (jókat és rosszat is), ill. az ismerőseim is megemlítették már, hogy minden lányban őt keresem. Nagyon hiányzik, mind a mai napig vannak eléggé szomorkás időszakaim miatta, de ezzel együtt kell élni.

Ez látod (legalábbis szerintem) az igazi szerelem, nem pedig a mai tinik körében oly népszerű érzelmek nélküli valami. Míg sokan csak dobálóznak a szóval, addig néhány ember megismerkedik a komoly és mély érzelmekkel is.

Próbáld szeretni a párod és idővel könnyebb lesz!

2008. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nagyon igaz az előttem elhangzó vélemény!!

Az Igazit, soha nem tudod elfelejteni teljesen!!A szíved mélyén mindig ott lesz!!:(

Kitartást,és sok erőt kívánok neked!!!

2008. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

KOszonom szepen mindenkinek a valaszokat! :)

remelem sikerulni fog

2008. okt. 4. 10:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok am?
2008. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
o 19, en meg 15 :)
2008. okt. 7. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!