Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevalljam neki, hogy szeretem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki, hogy szeretem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van 1 srác a sulban,aki már régóta tetszik nekem(tulajdonképpen szerelmes vok belé:$),de nem tom,h vajon én tetszem-e neki,mert 1x szemez velem,meg vigyorog rám,mint a vadalma,máskor meg rám se hederít...viszont 2 hete elkezdtem járni 1 másik fiúval(nemtom miért...:$:$),és azóta,ha látom,teljesen szomorú..lehajtja a fejét meg minden..ha meg rám néz,a tekintete...olyan..fura.....

szerintetek akk tetszem neki v sem?bevalljam neki h szeretem?


2010. ápr. 23. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem tudod, hogy miért jársz vele, akkor mi a f@sznak jársz vele? Legalább legyen benned gerinc és mond meg neki, hogy neked nem ő tetszik.


Íme egy újabb remek példa, hogy miért nő az ön bizalmatlan férfiak száma.


Ne valld be neki, hogy szereted. Minek vallanád be? Nem hiszem, hogy már érdekled őt ezek után...

2010. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valamiben igaza van az 1. embernek, de télleg mért jársz vele hogy ha nem vagy bele szerelmes??? de ahogy érzed azt tedd igaz itt vagy önbizalmat adnak az emberek vagy csak negatívumot :S de ez akkor is a te döntésed
2010. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

PERSZE HOGY TETSZEL NEKI!!!!BELÉD VAN ESVE!!!!!!

ha van mikor rád se hederít az azér van mer nem alkalmas szerinte ott mer mondjuk 6 barátnőd gyűrűjébe vagy.

sűrgőssen dobd azt a pasit és vallj neki szerelmet

2010. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ezt már elbuktad,hiába mondasz neki bármit is,azt veszi le hogy neked mindegy ki csak legyen valaki...
2010. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akk ezt szerintetek rendesen elb*sztam....:S
2010. ápr. 23. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=h1bVpeV6Ixo

Ajánlom figyelmedbe, megrázó. :)

Utána már csak rajtad múlik.

2010. máj. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mi a faszomnak jársz olyannal aki nem tetszik, főleg akkor ha van MÁS akibe elmondásod szerint szerelmes vagy... hülye ribi...

még ha nem lenne más akit szeretsz, akk még oké, mert megszeretheted azt is aki amugy csak szimpatikus... de az a baj ha az összes ilyen lányt aki ezt csinálja össze akarnánk gyüjteni egy helyre hát megtöltenének pár csarnokot, és igen, ezekután ne csodálkozzon senki hogy a fiuk nemnagyon akarják elhinni hogy valaki őszintén szereti őket. szerinted az a fiu akivel jársz, ha kiderül hogy mindvégig amikor már összejöttetek is mást szerettél, mit fog érezni?? kapd be ribanc...

2010. máj. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!