Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak gondolkodnak túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak gondolkodnak túl keveset, vagy a nők agyalnak túl mindent?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én férfi létemre túlagyalok mindent.
2016. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondj konkrét példát, és abban a szitura tudunk érdemi választ adni.


Az átlag férfit nem ismerem, hogy mennyire gondolkodik keveset vagy sokat (nem velük szoktam ismerkedni), szóval simán lehet, hogy ott se rózsásabb a helyzet, de a tapasztalataim szerint az átlag nő túl keveset gondolkodik, helyette viszont durván sokat kombinál és agyal.

2016. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
A nők agya olyan akár a vakbél: nem használják de ha mégis akkor csak a gond van vele.
2016. szept. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

A nők agyalnak túl mindent. Mindenben a mögöttes szándékot keresik, ahelyett, hogy megkérdeznék.

A pasik is túl agyalnak dolgokat, de az nem a férfi-nő kapcsolat szokott lenni.

27N

2016. szept. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Inkább azt mondanám, hogy míg a férfiak logika alapján, addig a nők az érzelmeik szerint gondolkodnak. Ezért nem egyezik a kettő, és értjük meg teljesen a másik nem gondolkodásmódját.
2016. szept. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
szerintem a nők túlkombinálnak sok mindent. Mondom ezt nő létemre, de úgy gondolom, valóban így van. A férfiak gyakorlatiasabbak, ők amit látnak, hallanak, azon gondolkodnak, de nem gondolnak bele mást, csak amit hallottak, láttak.
2016. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szeder Katalin ***** válasza:
Szerintem a nők nem agyalnak túl mindent, csak sokan közülük túl sokat beszélnek egy dologról (nagy feneket kerítenek neki). A férfiak, ha van némi empátiájuk, nem gondolkodnak túl keveset, de még él és virul az az elavult, téves hagyomány, hogy a macsó keveset beszél, az érzéseiről meg egyáltalán nem, és semmi szükségeempátiára. Pedig nyerne vele!
2016. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!