Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl keveset szexelnénk? Baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl keveset szexelnénk? Baj lenne?

Figyelt kérdés

Bő fél éve vagyunk együtt a párommal, mindig is megvesztünk egymásért, az első negyed évben amikor csak együtt voltunk szexeltünk (az kb majdnem minden nap) és napi 4-5 szex is volt, nagyon kívántuk egymást.

Most is kívánjuk egymást, és szexelünk is ,de már nem annyit, kb amikor együtt vagyunk minden alkalommal szexelünk, de inkább már csak nap 1-2x és olyan is előfordul, hogy nem szexelünk egyik nap.

Amikor beszélgettünk erről azt mondja h a meleg időt nem bírja, amit én se, mikor tapadunk és izzadunk, ( ő különösen izzadós)ez annak tudható be, vagy annak, hogy ha egész nap megyünk jövünk valamerre, sokszor elfáradunk, és van, hogy nincs kedvem/ erőm szexelni este.

Persze van amikor megkívánjuk egymást nagyon. Én furcsa mód mindig este indulok be nagyon, kerülök olyan hangulatba, nap elején, közben nem igazán.

De hogy is mondjam... nem mindig minden alkalommal és nem annyiszor vagyok felizgulva illetve minden nap, mint az elején...És nála is ezt látom néha.

Ez normális?


Eleve kicsi az önbizalmam és sokat stresszelek nem e un meg jó vagyok e stb. és az a félelmem, hogy ha majd összeköltözünk , mi lesz, nem e unjuk meg egymást szexuálisan, ha most ez van? Vagy ez normális, hogy nem olyan ez mint az elején?

Akik együtt élnek X éve ott nem szűnik meg ez a dolog?

Mindig ez a félelmem, olyan jó, hogy meg akarom tartani ezt.


Amúgy meg nagyon szeretjük egymást, nagyon jól megvagyunk, csak sokszor stresszelek emiatt..



24L


2016. júl. 31. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, főleg, hogy nálunk szexkapcsolatból indult a dolog :D De megbeszéltük, hogy néha van, hogy csak jobban esik összebújni. Az érzelmi dolgok kerülnek előtérbe inkább.
2016. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy lehet ennyire fontos a szex?

Hogy lehet a kapcsolat elé helyezni?

2016. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Hát mi heti 1-2szer talalkozunk és akkor sem szexelünk mindig. Általában a munka miatt nagyon fáradtsk vagyunk, de ha megszakadnék sem tudnék egy nap ötször... ez nagyon egyéni, viszont a napi öt hosszútávon képtelenség. Szerintem ne aggódj, így is csomót vagytok együtt. Ez a mértékű ritkulás normális jelenség.
2016. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!