Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejtsem, vagy még próbálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtsem, vagy még próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Én 21 éves lány vagyok, a srác akit pedig nagyon szeretek ő 19.

Mikor 4.es voltam középiskolában akkor kezdődött ez az egész dolog, a fiú akkor volt 2.-os.Egymásba szerettünk, de úgy, hogy nekem közben volt barátom.Ezt a fiú nem tudta, később,(1hónap múlva) szakítottam az akkori barátommal.A koliban nagyon jól elvoltunk egymással, szeretgettük egymást, imádtuk egymást.De őt egy kis incidens miatt kirúgták a koliból ekkor már 3hónapja voltunk együtt, és persze ezek után kevesebbet tudtunk együtt lenni, ő hazajárt, én meg a koliban voltam.Kicsit eltávolodtunk egymástól, vagyis inkább az ő részéről.Felvetette, hogy menjek el oda ahol ő lakik, és töltsük együtt az éjszakát, én ebbe bele is mentem.A koliba kitaláltam valamit, hogy haza kell mennem, így elmentem a sráchoz.Volt egy másik házuk ahol nem lakott senki, ott voltunk kettecskén.Ez így ment míg én le nem ballagtam.Aztán jött a június és neki is vége lett a sulinak, és azt mondta h nem fogunk tudni találkozni, mert megy Pestre dolgozni, és így tartsunk szünetet.Én mondtam neki, hogy nem, akkor inkább legyen vége, mert bevallotta nekem h ő mindeközben ha menne discoba csajozna.

Eltelt 1 hónap is h nem beszéltünk se telefonon se msn-en, sem sehogy.Egyre többet gondoltam a volt barátomra, és vele újra összejöttem, mert hiányzott a törődés, a szeretet.Aztán a másik fiú, elkezdett keresni, mert megtudta hogy visszamegyek a suliba még+2évre.

Eljött a szeptember, nem volt kolis már, albérletbe ment a sulihoz nem messze.Aztán decemberben volt egy kissebb házibuli ott az albéretben, engem is meghívtak.Ott összemelegedtünk, szeretkeztünk, csókolóztunk, minden megtörtént aminek meg kellett.Mégjobban beleszerettem, kívántam, az életemet adtam volna érte.Több ilyen alkalom is volt...de e közben megvolt a barátom, akivel újra összejöttem.

De a másik fiút szerettem, csak a barátomat nem tudtam volna elhagyni ismét mert sajnáltam, annyi mindent megtett értem.

És a másik fiútól rengetegszer kérdeztem h mit akar tőlem, és mindig az volt a válasza, hogy neki nem kell komoly barátnő, jobb neki egyedül, nincs aki parancsoljon neki, és azt is mondogatta h várjak.Én ezt tettem vártam.Ugyancsak eltelt még 1 sulisév, nem változott semmi.Jött a nyár, nem találkoztunk, de szeptemberben már nem volt albéletben hanem visszajött a koliba.Ez ebben az évben történt.Jóval kevesebbet időt töltöttünk együtt bántottuk egymást szavakkal...de volt olyan is h csókolóztunk, aztán neki megtetszett egy lány a koliban, és azzal összejött, nem mutattam de nagyon fájt, és nem is olyan sokára vége lett a kapcsolatuknak.Aztán keresett msn-en írta h mostanában még nem is köszönök neki...stb...

Tudja h nagyon szeretem, és sztem ezzel visszaél.A múlt héten írtam neki egy sms-t, hogy személyesen kellene megbeszélnünk a dolgokat, mert nem bírom tovább, tudnia kell h mégis hogyan érzek.Kértem h írjon de nem tette.Aztán este mikor feljött msn-re kérdeztem h miért nem válaszolt az sms-emre.Azt írta h nem tudott mit írni.

Én azt írtam erre neki, hogy ezentúl nem fogom kérdezni h mit akar tőlem, ha akar valamit majd szól.

Ez volt az utolsó h beszéltünk.Tegnap pedig látott a suliban a barátommal, mert arra volt dolga és bejött hozzám, fájt nekem h lát minket együtt, holott én őt szeretem.

De nem érdemli meg h szeressem, mivel azt mondja nem akar komoly barátnőt!

Bele fogok őrülni úgy érzem abba h pénteken leballagunk és aztán már lehet többé nem látom.

Ő életem szerelme, jobban szeretem mint valaha!

De csak kinevet sztem, mert a barátja mindig beszólogat nekem gúnyolódik.


2010. ápr. 23. 18:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Persze megértenek, mert ők is ilyen tirpákok! Játszák itt az eszüket, közben meg fűvel fával csalják a párjukat!!! pfff... Szánalmas...
2010. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!