Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejtsem, vagy próbálkozzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtsem, vagy próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Bele estem egy fiúba akit csak a suliból ismerek látásból. Rohadt jól néz ki és amennyire ismerem jó fej is. Ő elég bulizós én viszont nem vagyok az de ez nem hátráltat. Egyszer az egyik bnőmnek sikerült beégetnie előtte. Asszem sejti hogy bejön nekem. Elég sokszor találkozik a tekintetünk de nem azért mert bámulom! De ezenkívül semmi érdeklődést nem mutat.Nem tudom mit csináljak. ha el kellene felejtenem akkor hogyan tegyem azt?
2010. okt. 1. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Először is: az nem szerelem, főleg nem ránézésre.

Másodszor meg, ha tetszik, miért nem mész oda hozzá?

2010. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bővebb válasz?
2010. okt. 1. 17:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Bővebben: nem vagy szerelmes, hisz még nem is ismered.

Bővebben: odamész hozzá, és megkérdezed, hogy melyik osztályba jár, meg hogy mit szeret csinálni a szabadidejében, meg, hogy milyen volt a legutóbbi buli. Csak legyen kommunikáció.

2010. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem merek kettővel fölöttem jár és szinte sosincs egyedül a haverjai előtt nem merném!
2010. okt. 1. 17:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tölti az egész iskolaidejét a haverjaival. Legrosszabb esetben meg félrehívod.
2010. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És mi a fenét mondjak neki? Fogalmam sincs mit tehetnék! Szerintem egész jó csaj vagyok de mi van ha pont ő nem tart annak? utána meg el se mernék menni a suliba!
2010. okt. 1. 17:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a válaszaid alapján... :) Tényleg nem bántásból, de elég éretlen gondolkodásra vall, hogy "mi a fenét mondjak neki", meg "el se mernék menni a suliba". Ezek szerint mégsem jön be annyira, hogy ezek túltedd magadat. Ez esetben hagyd.
2010. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen valóban lehet hogy éretlen ilyen szempontból a gondolkodásom. De csak azért mert fiú témában béna vagyok. Mostanra már nem érdekel semmi, de valami miatt nem megy az hogy a suli folyosóján oda menjek hozzá. nem tudom miért!
2010. okt. 1. 17:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "béna", csak tapasztalatlan. Az embernek muszáj tapasztalatokat szerezni az ismerkedésben is. De egyébként, szerintem a férfi legyen férfi, és a nő legyen nő. A férfi dolga, hogy teperjen a nő után.
2010. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom
2010. okt. 1. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!