Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy pasival, akinek több éves kapcsolata van. Titokba tartjuk, de bűntudatom van. Mit tegyek? Nekem nincs senkim

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 00:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Érezzen bűntudatot ő. Nem te csaltad meg a párodat, hanem ő. Neki kell elszámolnia a lelkiismeretével.
2016. szept. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem mind a ketten érezhettek nyugodtan bűntudatot. A pasi meg... No comment. Vagy szakitok, elválok stb... Ha nem tudom megbeszelni a dolgokat es ugy megyek bele egy masik akarmibe, vagy akkor szenvedjen, de ne verje at azt aki szamit ra. Te meg tudtad, hogy van valakije szoval szerintem Te dettó ugyanaz vagy.
2016. szept. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2 dolgot tehetsz.

Profitálsz a szexből és nem vársz tőle semmi komolyat mivel tisztában vagy vele, hogy alapvetően egy megbízhatatlan ember aki csalja a párját.

Vagy ha igazán megszólalt a bűntudatod nem csak gondolatban jelent meg nálad akkor kilépsz.

Én személyszerint kilépnék, mert hiszek abban, hogy minden rossz dolognak következménye van.

2016. szept. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell, hogy bűntudatod legyen emiatt. Kicsit kellemetlen, hogy a párkapcsolat tudatában engedtél neki, de ettől még az ő sara. Csak legyen az a szemed előtt, hogy ebből semmi komoly nem lesz, mert egy nulla, akivel összefeküdtél, és veled pontosan ugyanúgy megtenné. Felejtsd el őt, és keress normális férfit.
2016. szept. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
A kérdezől is hibás, hogy egy foglalt pasival ba..ik.
2016. szept. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha neki nincs bűntudata, akkor neked se legyen. Élvezd a kapcsolatból, ami jut.
2016. szept. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
És mielőtt lefeküdtél vele, nem gondolkoztál azon, hogy több éves kapcsolata van?
2016. szept. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Jaj már sok álszent! Hagyjad már, mindig az a hibás, akinek a párja van.
2016. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne feküdj le vele.többet!

Valahol normális, hogy rosszul érzed magad. Ehhez két ember kell. Az, hogy megcsalta a párját az az ő hibája!

2016. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez a te döntesed volt!!!De Ne Feledd!Az èlet visszaadja!!!Ha igazan szerelmes es boldog leszel te is koppanni fogsz!!!persze ha kiderül!!lehet teged is olyan csunyan atvernek mint ezt a lanyt!!ha van benned gerinc megmondod a sracnak hogy h v ö mondja el,v te!!valasszon!hibaztal!tedd jova es menekitsd meg a lanyt hadd talaljon olyat aki megbecsüli,ilyen szemet ferfit nem eri meg vedeni
2016. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!