Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy a feleségem állandóan balhézik, mert két hónapja nem találok munkahelyet?

Figyelt kérdés
Ő QA jól keres, nekem is van spórolt pénzem -ami természetesen fogy- de nekem sem jó, hogy itthon ülök egész nap. Elrontja előbb-utóbb a kapcsolatunkat!
2008. okt. 2. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
És csinálsz is otthon valamit? Mert amikor anno a férjem 3 hónapig nem talált munkát nálunk is állt a bál, de nem azért, mert nem keresett pár hónapig egy fityinget sem, hanem, mert hazamentem és még a szemetet sem vitte ki. Játszott a számítógépen...Szóval lehet, hogy nem ez a helyzet, de ha igen, akkor próbáld tehermentesíteni egy kicsit a párodat, legyen valami "haszna" annak, hogy otthon vagy.
2008. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem veled van a baj,ha szeretnél munkahelyet találni,de nem találsz.Keresd továbbra is valami majd csak akad.Valahogy beszélned kellene a feleségeddel hogy van neked elég problémád,nem kell hogy ő is idegesítsen.Ezzel nem segít semmit,sőt,megromolhat a kapcsolatotok.Egyébként nem értem mit aggodalmaskodik ha ő jól keres.Mondjuk ilyen helyzetben látja meg sajnos az ember hogy ki is az igazi szerető társ.Addig próbálj meg bejelentkezni a munkanélkülibe,hátha ott segítenek.Sok sikert!
2008. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha neked sem jó, hogy otthon vagy, akkor gondolom folyamatosan keresed a munkahelyet. Ha így van, nagyon szemét dolog a feleségedtől, hogy egyfolytában ezzel frusztrál, tudom magamról, hogy ilyenkor éppen elég baja van az embernek, semmi szükség még arra is, hogy a társa önértékelési zavarokat is keltsen benne. És igen, nagyon jól látod, erre simán rámehet a házasság. Emlékeztesd arra feleségedet, hogy senkinek sincs biztos állása, és nagyon gyorsan lehet ő is munkanélküli.Ha meg neki jó fizuja van, akkor mit balhézik? Akkor csak jut belőle neked is, felénk erről szól a jóban rosszban szegénységben gazdagságban miegymás nemdebár?
2008. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is éppen munkát keresek immár másfél hónapja. De nálunk nem áll a bál, hiszen amit tudok itthon mindent megcsinálok. Munkát nézni eszem ágában nincs,inkább elásom magam, minthogy holmi 3-400 ezer forintért kitegyem a lámam az ajtón. Persze ez csak egy csúnya poén volt. Munkát nézni nehéz dolog és nem egyszerű. Ha van,akkor keveset fizet,ha nincsen,akkor az a kevés is ó de jól jönne! Persze kinek mi a kevés. Sima érettségivel nem dobálnak meg százezerrel, inkább 75 és 90 ezer körül szándékoznak fizetgetni. És mindezt Budapesten. Lehet, hogy nem jó helyeken jártam,de ezek a tapasztalataim. Jó! Most jöhet az, hogy aki a kicsit.... ,de ez van ebben a szép országban.
2008. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!