Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmről van szó és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmről van szó és a problémám hogy folyton csak fiu barátai vannak én megbízoki benne hogy nem csal meg meg ő is mondja hogy szeret meg minden csak 1 kicsit zavar engem hogy csak fiú barátai vannak miért van ez?

Figyelt kérdés
Ő azt mondja azért vannak fiu barátai mert velük jobban kijön mint a lányokkal meg mondta hogy ne legyek féltékeny egyikktől se akar semmit se csak szerintem másokat is zavarna ha a barátnőjének 1 csomó fiu haverja van
2010. ápr. 23. 09:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Szerintem a lány barátkozzon lánnyal, fiu a fiuval, persze beszélgetni nem tilos, de az állandó haverkodás szerintem már sok!"...te egy beteg, féltékeny kislány lehetsz, azoknak van csak ilyen éretlen felfogásuk....nekem szinte mindenik barátom fiú...ráadásul a legjobb barátom is az...neki mondok el mindent, és ez kölcsönös...a barátomat nem zavarja...s már bocs, de amelyik barátomat ez zavarta, úgy kidobtam, mint macskát sz@rni...a féltékenység előbb utóbb tönkreteszi a kapcsolatot...ha meg nem bízol benne, akkor nem is szereted...ha meg nem szereted, akkor miért vagy vele???

téged megcsaltak, normális hogy fáj, de semmi jogod nincs elítélni azokat a fiukat akiknek több a lány barátjuk, és azokat a lányokat sem ítélheted el, akik fiukkal barátkoznak....semmi közöd hozzá....szerintem mindenki barátkozzon azzal, akivel jól érzi magát...s lány létemre azért nem barátkozok lányokkal, mert hülye, hisztis, hazug(soroljam még, vagy ennyi elég?) emberek....tisztelet a kivételnek...

a kérdezőnek pedig csak annyit, hogy ne féltékenykedj, és hagyd, hogy a barátnőd azzal barátkozzon akivel jól ki tud jönni...

2010. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
bazz...ne legyél már ilyen hlye:S ha azt mondja,hogy azért van fiúkkal mert velük jobban kijön,akkor az úgy is van(valószínűleg).Nekem is volt egy pasim,aki ezen problémázott és az agyamra ment vele.Pedig pont ugyanezt mondtam énis:hogy azért vannak többségben fiúk a baráti társaságomban,mert jobban kijövök velük.És tényleg.Régebben inkább lányokkal barátkoztam,de mind "hátbaszúrt" és itt most ugyan saját nemem ellen fogok szólni,de többségben a csajok fúrják egymást,kibeszélik a másikat a háta mögött és ehhez nem mindenkinek van kedve.Persze a fiúk is tudnak pletykásak lenni,de ők legalább nem fúrják a másikat.Amellett valahogy gondolkodásmódban is inkább a fiúkhoz húzok,jobban megértjük egymást,velük jobbat lehet hülyülni,minden buliban benne vannak,nem nyavalyognak(annyit:D).Barátnőzésre meg ottvan a húgom,vagy az a kevés,de normális (ugyancsak többnyire fiús társaságot preferáló) csajbarátom:D
2010. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Drága előttem lévő,a kérdezőnek magának kell eldöntenie, hogy őt ez mennyire zavarja, vannak emberek, akiket zavar és attól még egyáltalán nem éretlen személyiségek.Az, hogy ez valakit zavar, ez kérlek TÉNY, ez nem olyan , hogy változtatsz rajta, mert előbb utóbb előjön, egy idő után már fárasztó a színészkedés, leplezni, hogy ez nem zavar, csináld csak, barátkozz csak nyugodtan bogaram fiúkkal... Akit zavar az kirúgja az addigi párját, mint ahogy köv esetben én tenném valószínűleg kevés gondolkodás után.Igen vannak hisztis, hazug lányok, mint ahogy ilyen fiúk is vannak, itt a hisztis szót lecserélném lelkis fajtára, amitől hülyét kapok.De feltételezem benned is csomó hiba van,hogy nincsenek lánybarátaid, ez számomra természetellenes kissé:-/
2010. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
előző vagyok...11:04-es,ott a pont!nálam az vitte a pálmát,amikor az említett ex kategorikusan megtiltotta,hogy ezzel vagy azzal barátkozzak,sőt,egyik fiúhavernak be is húzott egyet,mert sokat beszélgetett velem(vagy 20 percet:S).Mostani barátom ezt szerencsére tolerálja,sőt neki is a legjobb barátja nőnemű.Nekem meg fiú...És tök jó:D
2010. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Gyakran lányok azért barátkoznak fiúkkal, mert ott ők lehetnek a "jó nők", nincs konkurencia, a fiúk kiemelt figyelmet szentelnek egy-egy lánybarátnak, így tehát a lányok fontosnak érezhetik magukat kellőképpen a fiútársaságban.Míg lehet, hogy női körökben esetleg kisebbségi komplexusuok lenne, nyilván ez nem mindenkire vonatkozik, de találkoztam ilyen esetekkel.
2010. ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kedves 12:10es.Csupán annyi bennem a hiba,hogy őszintén a szemébe mondom az embereknek,ha valami bajom van velük és nem mosolygok a szemébe,ha közben ki nem állhatom.Na meg nem szeretem naphosszat a hisztiket hallgatni.Ugyanúgy elvagyok én bármiféle lánnyal,mint bármelyik másik,szerinted "normális" lány,csak éppen nem velük kötök szorosabb barátságot.Elég "legjobb barátnőm" volt ahhoz,hogy úgy gondoljam,a lánybarátságok addig tartanak amíg az érdekek egyeznek.Persze vannak kivételek és az ő társaságukat nagyon szeretem.Egyszerűen jobban kijövök a pasikkal,ennyi.Nem úgy választom ki a barátaimat hogy na most ennek puncija van,ennek meg farka.És én nem azért barátkozok fiúkkal mert ott én vagyok a jó nő:DNéha nem szeretek egyedüli csaj lenni a társaságban,mert olyankor természetesen mindig rajtam élcelődnek,engem itat(ná)nak le,az én szavaimat forgatják ki.De van egy nagy előnye:sok dolgot első kézből tudok meg a fiúkról,mit utálnak,mit szeretnek:P:D
2010. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"az időnkénti összefutások nem nevezhető barátságnak úgy igazából."


Elég fura felfogásod lehet, ha neked csak az a barátság, amikor reggeltől estig egymáson lógnak az emberek.

2010. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
én nem félek tölle hogy megcsal mert ismerem nagy részét a haverjainak meg el is szokta mondani hoögy kivel szokott utazni reggel a suliba vonaton meg ilyenek csak nem tudom sztem sokan vannak igy akit ez zavar de már kezdem megszokni 8 hónap után amugy én 20 éves leszek a barátnőm pedig 17 éves lessz
2010. ápr. 23. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!