Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmről van szó és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmről van szó és a problémám hogy folyton csak fiu barátai vannak én megbízoki benne hogy nem csal meg meg ő is mondja hogy szeret meg minden csak 1 kicsit zavar engem hogy csak fiú barátai vannak miért van ez?

Figyelt kérdés
Ő azt mondja azért vannak fiu barátai mert velük jobban kijön mint a lányokkal meg mondta hogy ne legyek féltékeny egyikktől se akar semmit se csak szerintem másokat is zavarna ha a barátnőjének 1 csomó fiu haverja van
2010. ápr. 23. 09:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát nem.

Feleségemnek is több fiú barátja van, és rohadtul nem zavar, mert megbízok benne. Ugyanígy őt sem zavarja, hogy nekem meg sokkal több lánybarátom van, mint fiú, mert ő is megbízik bennem. Ha még ilyesmiken agyalsz, akkor vagy magadban, vagy a barátnődben nem bízol eléggé (vagy mindkettő), és bizony van még hova fejlődnötök.

2010. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem régebben zavart volna, de újabban már másképp gondolkodok erről.

Téged csókol nem a többi pasit ( jobb esetben :) ) téged szeret nem a többieket. Innentől kezdve nemtudom minek aggódsz. Ha meg megcsalna akkor nem hozzádvaló, és legalább időben tovább tudsz lépni. Szóval csak lazán. Ha féltékenykedsz azzal elijeszted mgadtól

22F

2010. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%

eddig csak fiúk írtak, de a legjobb barátnőm is állandóan fiúkkal lóg, és én is hasonló vagyok,

egyetlen egy dolog a lényeg, ha tudsz róla, hogy hol van és kivel, és sértődés nélkül megmondja hogy hova megy és kivel

akkor nincs mitől tartanod, ha őszintén megmondja h fiúkkal van, és nem te jöttél rá, akkor megbízhatsz benne, mert aki nyiltan vállalja és ráadásul még be is mutatja neked őket, akkor nem fog megcsalni mert a bizalom a legfontosabb

sok sikert :)

2010. ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én nem szeretném ha a pasimnak lányhaverjai lennének, mert nincs barátság férfi és nő között.

Előző pasimnak több lányhaverja is volt, aztán bevallotta, hogy nála aludt egy párszor az egyik miközben jártunk..De olyan is volt, hogy néhány alkalommal összefutottam vele véletlenül az utcán és éppen a lányhaverjával toltötte az időt....nagyon rossz érzés volt őket együtt látni.Szerintem a lány barátkozzon lánnyal, fiu a fiuval, persze beszélgetni nem tilos, de az állandó haverkodás szerintem már sok!

2010. ápr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"nincs barátság férfi és nő között."


Már bocs, de ez úgy hülyeség, ahogy van. Mint mondtam, nekem rengeteg lánybarátom van, pedig egyiket se akarom megdönteni, és a nejemet se megcsalni. Ezt hogyan magyarázod?


"Előző pasimnak több lányhaverja is volt, aztán bevallotta, hogy nála aludt egy párszor az egyik miközben jártunk.."


Á... Szóval egy példából általánosítasz. Ha ő hülye, akkor biztos kivétel nélkül mindenki más is az. Ragyogó, tényleg. Gratula.


"Szerintem a lány barátkozzon lánnyal, fiu a fiuval, persze beszélgetni nem tilos, de az állandó haverkodás szerintem már sok!"


Szerinted. Értelmes emberek szerint nem. Egyszerűen csak tudni kell helyükön kezelni a dolgokat. Barátod ezek szerint nem tudta, ez az ő hibája. Sokan viszont tudják.

2010. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Ha egy férfinak, vagy nőnek már kapcsolata van, jobb ha inkább kerüli a tőle különbőző neműek társaságát, mert gyakran félreértésre ad okot.Hiába mondja mindenki, hogy a bizalom a fontos blabla, ha az ember eléje megy dolgoknak pl fiú barátokat "tart" azt nem tartom szerencsésnek.Hiba, ha valaki lány létére nem tud lányokkal barátkozni, mert ilyenkor sajnos a lányban van a hiba..(habár a nők általában féltékenyebbek egymásra, mégis nő a nővel jobban meg tud beszélni dolgokat)
2010. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még nem csaltátok meg egymást, de mindenképpen nagyobb az esélye, az ördög nem alszik.

Persze attól is függ, hogy mennyire intenzíven találkozgattok a "barátaitokkal"Ha havonta egyszer, úgy még elmegy..de pl a heti rendszeres találkozások vannak....hát én nem tudom, de a lényeg, hogy ti tudjátok.

2010. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy még nem csaltátok meg egymást, de mindenképpen nagyobb az esélye, az ördög nem alszik."


A jóság meg örökké éber. ;)

De komolyan, az esélye mindenhogyan nulla, mert minden tekintetben meg vagyunk elégedve egymással, és egymást akarjuk, nem mást. Innentől pedig édesmindegy, hogy ki kivel találkozik időnként.


"Persze attól is függ, hogy mennyire intenzíven találkozgattok a "barátaitokkal""


Mikor hogy. Semmi rendszere nincs, minden attól függ, kinek mikor támad kedve és/vagy jut ideje egy összefutásra. A kapcsolattartás javarészt neten zajlik.

2010. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
Gang-Bang?
2010. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem Isten sem azért teremtette a nőt és a férfit, hogy azok egymással haverkodjanak, hanem azért, hogy egy párt alkossanak együtt!

Ha meg csupán netes kapcsolattartásról és időnkénti összefutásokról van szó, és nem rendszeres! találkozgatásokról ez ugyebár megint más dolog.

Én a rendszeres kapcsolattartásról beszéltem, mivel az időnkénti összefutások nem nevezhető barátságnak úgy igazából.

2010. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!