Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsam meg a barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsam meg a barátságunk?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani, de jobb ha már nem barátkozunk, mert én többet érzek, mint kellene.. L
2010. ápr. 22. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

egyszerűen nem keresed, aztán majd megkérdezi hogy miért te pedig azt válaszolod hogy...


erre nincsen rendes válasz ha közeli barátok vagytok, ha csak haverok lehet, egy kicsit rosszulesik majd neki, de felfogja majd.

biztos nem érné meg megpróbálni megbeszélni vele? ha már úgyis ugrik a barátság nem jobb úgy ha elmondod miért?

2010. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, jobb lenne elmondani, de nem tudnék a szemébe nézni utána.. muszáj véget vetnem ennek a barátságnak mert így nem bírom..
2010. ápr. 22. 21:15
 3/15 anonim ***** válasza:
ismerős...de azt tudom javasolni mondd el
2010. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzet.........én elmondtam neki anno,hogy már többet érzek. A válasz: örül is neki meg nem is mert ő csak barátként tekint rám. Aztán lassan lecsitultak bennem az érzelmek.Barátság megmaradt. Nem kell azonnal megszakítani a dolgot,még az is lehet hogy ő is többet akar.Mit veszíthetsz? egy próbát megér.Szerintem mond el neki.
2010. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem akar többet, lehet őt nem zavarná ez, de engem igen... nem tudnék már a szemébe nézni ezek után..
2010. ápr. 22. 21:23
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezzel egy igaz barátot vesztek el, hogy a kérdésedre válaszoljak utolsó válaszoló...
2010. ápr. 22. 21:36
 7/15 anonim ***** válasza:

Nincs vesztenivalód, ha megszakítod vele a kapcsolatot akkor is elveszíted...

Akkor már inkább próbáld meg...

2010. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Így voltam.. szerettem nagyon valakit aki a barátom volt.. nem vallotam be. ez életem hibája..=( mostmár nem tehetem meg. családja van.. Valld be.. míg késő lesz.
2010. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
míg nem lesz késő.*
2010. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hosszú hónapok után úgy döntöttem, elmondom neki. Előtte soha nem gondoltam, hogy képes lennék erre, de már úgy szenvedtem, hogy nem bírtam tovább.

Erre ő azt mondta, hogy nagyon szeret és fontos vagyok neki, de csak barátként. Mondtam neki, hogy én nem szeretném továbbra is megjátszani, hogy barátok vagyunk, ezért inkább hagyjuk egymást békén. Nem ő akarta ezt, hanem én...

Szerintem mondd meg neki. Nagyon nehéz, de jobb, hogy tisztában vagy a dolgokkal. Ha ő is érez valamit, összejöhettek, ha nem, akkor tovább léphetsz. Ne vergődj kétségek közt.

Akárhogy is döntesz, remélem, hogy minden jó lesz végül. : ))

egy lány

2010. ápr. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!