Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsam ezt meg (távkapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, de különböző okok miatt egyszerűen nem működik. Nem tudom, hogyan szakítsam meg, mert nagyon messze lakik tőlem. Most annyit tud, hogy valami fontosat akarok neki mondani (szerintem sejti, merről fúj a szél), de nem tudom hogyan csináljam. Ugyanis ha lemegyek, akkor milyen már az, hogy utaztam egy csomót, miközben ő nyilván azt hiszi, hogy meglátogatom, és aztán megtudja, hogy szakítani akarok? És aztán mit csinálnánk, hazajönnék egyből? Szóval értitek. Nem tudom, hogy hogy csináljam, mert igazából nem nagyon fűlik ehhez a fogam. Azt szeretném, ha egyszerűen véget érne, és neki se lenne rossz érzés. Telefonon meg nem akarom, mert többre tartom őt ennél... mégsem tudom, mit csináljak.
2011. júl. 29. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Már nem szereted? Nem vonzódsz hozzá?
2011. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Közöld vele finoman. Sajnos olyan szakítás nem létezik, ahol az egyik fél ne bántódna meg. Kivéve, ha közös megegyezés alapján történik.
2011. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi az a nagyon messze?
2011. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi képen ne menj el hozzá szerintem ha szakítani akarsz. Közöld vele finoman hogy neked nem működik ez a távolság miatt (de persze nem vele van a bajod) és szerintem megérti.
2011. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A baj az, hogy nem a távolság az egyetlen, ami miatt szerintem nem működhet... ezt most nem akarom részletezni.

Elég messze.

2011. júl. 29. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha kivitelezhető, hogy személyesen szakíts vele, akkor úgy tedd meg. Én is nagyon örültem, hogy volt párom koncertekre mai napig el tud jönni, de hozzám nem tudott.
2011. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

küldj postán neki egy levelet

sms ben

telefonon pedig jó

emailben

msn en

facebookon

válassz :D

2011. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: ásd el magad, jó mélyre.
2011. júl. 29. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!