Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért csinálhatja ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálhatja ezt? Mi baja?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel 2 hónapig kavartunk, minden oké volt, úgy tűnt, komolyabb is lesz. Aztán hirtelen megváltozott a helyzet, és megtudtam, hogy egy másik lány is tetszik neki, őt választotta, de a lánynak nem kellett. Utána még többször találkoztunk "barátilag", de mindig az lett a vége, hogy nem bírta és rámmászott. De lényegében csak kihasznált, aztán lerázott. Azóta békénhagytam. Néha mégis elkezd hívogatni és mintha jól esne neki, hogy bunkózhat velem, mintha azt akarná, hogy fájjon nekem. Mindenkinek rólam beszél, olyan, mintha haragudna rám vmiért, de nem értem. Ma is felhívott, csak hogy csesztessen, csak úgy. :S Mi lehet a baja? Megbánthattam? Miért kell így viselkednie, és ha azt akarja, hogy békénhagyjam, miért hívogat, miért beszél mindenkinek rólam? Voltak nagyobb szerelmi csalódásai, erről tudok, de miért rajtam veri ezt le? Velem nem akar őszintén beszélni, mintha félne elmondani bármit is, játssza a nagymenőt. De akkor sem értem, mi lehet a háttérben. :S Mit gondoltok?
2010. ápr. 22. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Te érted ezt el, a viselkedéseddel, hogy így bánik veled.

Teljesen természetes. Azok után hogy téged dobott egy másik csaj miatt, még utána hagytad, hogy rád másszon... No comment.

2010. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mivel értem el?
2010. ápr. 22. 18:21
 3/9 anonim ***** válasza:
érzi hogy hatalma van feletted és ezért k*csögöl veled, mert tudja, hogy megteheti :S vágj neki vissza hogy használjon mást lábtörlőnek, vagy mehet a francba, nem fogod felvenni neki a telót.
2010. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor csak durcizik, meg hogy én ne beszéljek így vele, meg ne gyerekeskedjek...stb. :S Nem tudom hogy mutassam meg neki, hogy nem teheti ezt... nem akarok túl bunkó lenni.
2010. ápr. 22. 18:28
 5/9 anonim ***** válasza:
mért nem küldöd ela p*csába?! és hagyod már ezt? basszus oylan értetlenek tudnak lenni az emberek...azthiszi hogy csakúgy kihasználhat téged. amúgy is amikor otthagy egy másik csaj miatt, akkor rég ellétem volna a közeléből...meg miez 'akkor csak durcizik...' KI NEM SZ@RJA LE?! ha egy ilyen paraszt, sértődjön be. -_-
2010. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sértett hiúság?
2010. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De miért teszi? Azt mondja, hogy nem kellek neki, és nem akar tőlem semmit. Akkor miért beszél rólam, miért hív, hogy cseszegethessen? Hogy érjem el, hogy kicsit megtanuljon tisztelni engem?
2010. ápr. 22. 19:02
 8/9 anonim válasza:

Szerintem arrol már lecsusztál!Mert egy olyan lányt akivel így beszél és bár mikor megy/ment megkaphat azt nem is fogják becsülni!!!!Azt ne várd,hogy szerelmet fog vallani!!Csak azért beszél másoknak róllad gondolom akkor lehord,mert azthiszi a primitiv f*sz,hogy ez nagymenő dolog!!!Hány éves ez az ember és te?Biztosan gyerekek vagytok még!!

Én tuti leszarnám és összejönnékmással is,ha tölle elakarna válsztani akkor ugy kezdeném a kapcsolatot,hogy az a srác tisztába legyen vele,hogy elmondanám a storyt és a zaklatásait is!!Pasizbe!!!Elfelejted!pá

2010. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Próbálok mással lenni, de nagyon nehéz, válogatós vagyok. :D És igazából még ő érdekel. :S De próbálom elfelejteni.

És azt sem értem, hogy pl. miért hívott fel 1-2 hete részegen, hogy menjek el hozzá, mert velem akar lenni? :S Meg ilyeneket csinál... áááhh. :S Egyébként ő 24, én 19.

2010. ápr. 22. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!