Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért csinálhatja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BubbleBumm kérdése:

Vajon miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akit kb. 2 hónapja ismertem meg. Azóta 2x sikerült is találkoznunk. (Azt meg kell hogy mondjam,mindketten Londonban élünk,csak én az egyik részén,ő a másikon)

Lehet tolakodásnak veszi,de néha napján megkérdezem tőle,mikor tudnánk-e találkozni. Sokszor az a válasz hogy nem,mert elfoglalt lesz. Az esetek többségében a barátaival van. Ez rendben is van,csak az zavar hogy rám is szánhatna időt. MSN-en nagyon sokat beszélgetünk,nagyon jó barátok vagyunk,de úgy látszik nem annyira,hogy egy kis időt eltöltsünk egymással. A találkozások is nagyon jókra sikeredtek. Meg amikor szomorú,mindenképpen megpróbálom felvidítani,sokszor sikerül is,de ha pl. én vagyok szomorú akkor csak néz,nem mond semmit.

Nem értem,miért csinálja ezt velem...


2009. szept. 26. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
vagy annyira nem érdekled őt, hogy összejöjjön veled, vagy egyszerűen ilyen típus. rá kell kérdezni, addig úgyse tudhatsz semmit biztosra.
2009. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nemlehet hogy te telljesen belezugtál? ő pedig csak barátként tekint rád és észrevette hogy nyomulsz?
2009. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:

Nem zúgtam bele,csak ő nekem az első barátom,aki tud segíteni eligazodni ebben a nagy városban,így hát persze hogy sokat jelent nekem.


Második:

Nekem is eszembejutott ez a rákérdezés,csak nem tudom hogy essek neki.

2009. szept. 26. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!