Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy sokszor félrejáró fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sokszor félrejáró fiu megjavulhat?

Figyelt kérdés
A párom az exét sokszor megcsalta.Elmondása szerint nem volt tul jó a szex köztük és sokat veszekedtek.Most 33 éves 5 éve élünk együtt van egy 11 hós lányunk.Elég sok problémánk van anyagi stb.,Éjszaka dolgozik 16 órát szabadnap ritkán van így keveset vagyunk együtt.Elhihetem hogy megjavult vagy "a vér nem válik vizzé" Időnként régen is felmerült bennem hogy megcsal, de most nagyon fura érzésem van.Lehet hogy csak a gondog miatt ilyen
2008. okt. 1. 20:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja köztünk müködik a szex,de mostanában elég ritkán
2008. okt. 1. 20:28
 2/4 anonim válasza:
figyu ha meg kap mindent akkor igen valószinű h azért kacsint félre mert valami hiányzk az életéből!vegyél ki szabit, és lepd meg valamivel!! ha teheted!
2008. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hááát...őszintén??? nekem volt egészségügyi kapcsolatom ilyen sráccal, Ő maga mondta, hogy nem tud megváltozni. az ember alapjaiban nem változik.

De a síját extrém példám: 7 évig voltam együtt az exemmel, csak az első évben volt köztünk szex. Én meg vártam vártam vártam, h hátha egyszer mjad, szegény stresszes meg minden... hát 5 év no szex után őszintén szólva ott csaltam, ahol értem, pedig szerettem.

a mostani páromat nem csalom, de én nő vagyok...

2008. okt. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A válaz : NEM
2008. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!