Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megjavulhat még egy kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjavulhat még egy kapcsolat, ha az egyik fél idöt kért?

Figyelt kérdés
Fellángolhat ujra a szerelem? veletek mar volt ilyen, hogy azt hittétek nem szeretitek mar annyira a paratokat, kis ido utan rajottetek, hogy nem tudtok nélkule élni?
2009. szept. 29. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ,ez nem meccs...
2009. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem :(
2009. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a saját példámat felhozva azt tudom mondani, hogy igen.. megjavulhat.

Tőlem is kért már időt a párom (2 hetet) de már aznap keresett ahogy elment, este irt, reggel irt, nem tudtam mire vélni... aztán 6 napnál tovább nem birta, és megjelent, és elmondta, hogy bár egymás agyára mentünk amig minden nap találkoztunk, de ő rájött, hogy nem tud nélkülem élni, mert mindenről én jutok eszébe, minden éjszaka fent agyalt hogy miért nem ébredhet fel mellettem... :) és azóta szent a béke!

Nálunk is volt ilyen, hogy azt éreztem hogy nem szeretem... Nem találkoztunk, de telefonon mindig beszéltünk és mindig összeveszés lett a vége.

Mikor hétvégén jött hozzám, azt kivántam, bárcsak ne jönne. De amikor megláttam, odajött és átölelt... jobban szerettem mint máskor, és rájöttem hogy ro.hadtul hiányzott!

L/22

2009. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szakítani akar, csak nem meri elmondani
2009. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
velem meg a paromal is volt az..de vegül vege let es oztan ugy fel ev utan csak megint ösze jötünk :) mar egyaltalan nem olyan mint ahogy regen volt söt eleg szarul valtozot...de szeretem..es gondolom hogy ha erös a szerelmetek akor az a kis szünet tuleli..
2009. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 proxilla frez ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy igen, mi két éves kapcsolat után beszétünk meg egy hónap szünetet. (hozzáteszem ez volt életem eddigi legakciódúsabb hónapja, fű, pia, semmi kézengofás, hazakísérés....)érdekes módon a nők nem érdekeltek, egy hónap mőlva pdig azzal fogadott, hogy legyünk együtt. azóta járunk megint. ha megint összejöttök, pbáljatok meg egy kicsit elkülönülni, pl, külön menni bulizni néha, ne minden nap találkozni, stb. 19f
2009. szept. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!