Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetsz 2x szerelmes ugyanabba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetsz 2x szerelmes ugyanabba az emberbe?

Figyelt kérdés
Lassan 7 hónapja együtt vagyok a barátommal. Ahogy megismertük egymást,rögtön járni kezdtünk. A randizás kimaradt. Már 1 hónapja olyan furán érzem magam. Részemről már nincs meg az a lángoló szerelem. Szeretem, de már nem úgy. Ha szétmegyünk, és újrakezdjük, úgy normálisan, akkor lehetek belé megint szerelmes?
2010. ápr. 21. 21:54
 1/3 anonim válasza:
Hat az ilyen nagy kibekulesek utan mindig hatalmas a fellangolas.De oszinten...nem tudom,hogy szerelem-e :S
2010. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehetsz szerelmes ketszer ugyanabban az emberbe,maskeppen fogalmazok,szerelmes masodjara csak ugyanabban az emberben lehetsz de sosem annyira mint eloszor,aki ezt ellenzi az egy beteg ember.


clyde

2010. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

SOHA nem lehetsz 2* , vagy többször szerelmes ugyanabba az emberbe.

Még az sem biztos, hogy egyátalán az életedben még egyszer szerelmes leszel bárkibe is. Lehet csak úgy gondolod majd, de az csak illúzió, önáltatás.

Ami elmúlt, az elmúlt. Nincs visszaút, mint ahogy az időt sem tudod visszafordítani.

SOHA nem tör ki újra ugyanaz a vulkán. A hegy lehet ugyanaz, de nem ugyanaz a láva jön ki rajta még egyszer, ami már egyszer kijött rajta, szétszóródott ,és megszilárdult.

2013. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!