Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gond ha a lány vall szerelemet egy fiunak?

Figyelt kérdés
Ha nem , akkor azt esetleg hogy csináljam vagy mit mondjak neki?
2010. ápr. 21. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
nemgond. odamész és megmondod
2010. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem gond szerintem, lehet hogy a fiú magától nem jönne rá, de hogy mondod neki, utána ő is rájön hogy szeret téged. remélem érthető :D
2010. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gond. Bőven elég, ha azt elmondod neki, amit érzel...
2010. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. ápr. 21. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is a lány vallotta be először...én nem mertem :D
2010. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igy voltam en is..egy pasi akart tolem vmit..

2het udvarlas utan oxxejott egy masik csajjal,aki ugyanugy ugyanabb az osztalyba jar mint mi..marmint mind a 3an egy osztalyba jarunk..

a pasinak tetszem,s neha flortol is velem..marmint szemezunk,meg mosolygunk egymasra..d ugy h ne vegye eszre mas..foleg a baratnoje ne :D

egyszer mikor a csaj a szunetben elment boltba,a pasival beszeltunk..o akarta..mindenki elkuldott onnan..h nyugodtan beszeljunk..mondja h akar vmit kerdezni,de oszinten valaszoljak ra..mondom okes..erre kerdezi h szeretsz-e?elfordultam,mert nemtudtam h most mit mondjak..az igazat h inkabb hazudjak..felefordultam,s a szemebe mondtam h : IGEN,SZERETLEK!..azota semmi nem valtozott meg..sot meg asszem rosszabb lett,mert azota n szemezunk,n flortolgetunk.. :( mondja h meg n sokaig fog par nappal ezelott h nem sokaig lesz ez igy..meg kb 1hetig..akkor epp a csaj n volt mellette..ma szakitott a csaj vele..v talan megsem..mert kimentek s jo sokaig beszelgettek..mikor visszajottek akkor latszott a csaj szemen h sirt..aztan mikor mentek haza ma akkor eggyutt mentek..n ertem a pasit..en is egy hetig sirtam,elbujva,s kerdeztem magamtol h vajon miert?miert pont en?.. :((

2010. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dannyakiller315 válasza:
Nekem eddig a mostani barátnőm az első aki nem magam vallot nekem szerelmet hanem én neki, ugyhogy ne aggódj :)
2015. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!