Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nnu van némi gond. Eltűnt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nnu van némi gond. Eltűnt egy lány. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudni kell a lányról, hogy minden nap, általában többször felmegy iwiwre is, myvipre is. Kb. másfél hete eléggé összeszólalkoztunk. Nagyot balhéztunk. Rá egy 3-4 napra megkerestem, bocsánatot kértem, ha durva voltam, erre válaszolt, megint írtam, válaszolt, megint írtam, válaszolt, elég normális volt... A válasz megint kimaradt, utána, kb. 2-3 levelet írtam, amire nem válaszolt, felvettem MSNre, beszéltünk egy pár szót, letiltott, ezután írtam egy nagyon őszinte, nagyon hosszú levelet, amiben leírtam mennyit jelent, hogy hogy tudnánk megoldani a nézeteltéréseket, stb. Ez mondjuk nem új Neki, szóval nem hiszem, hogy emiatt tűnhetett el... Ezt elolvasta elsején… És azóta eltűnt. Myvipet, iwiwet nem nézegeti, MSNen, mivel tiltott, nem vagyok fent nála, telószámát nem tudom (hosszú történet), és most nem tudom, mit tegyek. Kinél kérdezzek rá, hogy mi van vele? Írtam még két levelet, amik igencsak fontosak lennének, de nincs fent sehol...
2010. febr. 4. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fiú vagy és amolyan szerelmi dolog?
2010. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hátt.. Szerinted?
2010. febr. 4. 19:42
 3/12 anonim ***** válasza:
ha szerelmi, akkor "szerintem" hagyd békén. nem véletlenül menekül előled.
2010. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem hinném, hogy előlem menekül. Mert akkor mért ne menne fel myvipre, iwiwre? Nem miattam szokott felmenni...
2010. febr. 4. 19:48
 5/12 anonim ***** válasza:

rejtve is fellehet menni iwiw-re vagy myvipre..biztos feljár csak úgy hogy te ne tudj róla..: )

szerintem hagyd békén szegényt..aztán ha leülepedett ez a dolog megkeresheted és bocsánatot kérsz és megbeszélitek..

2010. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha rejtve megy fel myvipre, akkor pl. kijelzi, hogy az elmúlt egy héten nem volt, vagy valami ilyesmi. De Neki a pontos dátum, idő van.
2010. febr. 4. 19:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit tenni. Nem kellesz neki. Egyébként az ilyen sz@rokra rejtve is fel lehet menni, ezért nem látod hogy nézegetné.


Laci

2010. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

megértem a csajt, piszkosul nyomulós tapadós vagy az írásodból ítélve.

hagyd békén szerencsétlent. ha jót akarsz neki.

2010. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nyomulni jó, b*ssza meg.
2010. febr. 4. 20:28
 10/12 A kérdező kommentje:
De nem értitek, hogy ez nem nyomulás most. Régebben minden nap beszéltünk, szóval...
2010. febr. 4. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!