Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fog még erre válasz jönni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még erre válasz jönni? Melyikünk az, aki átveri a másikat? Bonyolult, vagy egyszerűsíthető?

Figyelt kérdés

Először is,még mielőtt bárki jogosan leoltana,hogy már megint ki mertem rakni ezt az unalmas kérdést,közölném,hogy számomra elég érdekes válaszok érkeztek. Ebből eredően kíváncsi vagyok még,bár lassan a dolog már tárgytalan lesz.


Nos,egy 14hónapos párkapcsolatban élek. Mindketten fiatalok vagyunk. Ő 18 éves, én 17 leszek.

Eléggé zűrös egy kapcsolat. Sajnos hajlamosak vagyunk mindketten túlreagálni néhány szituációt. Ezekből eredően,olyan viták alakulnak,ki amiknek igazából semmi értelme,mindössze annyi,hogy felmerül a szakítás.Pedig szerintem csendesebben is el lehetne intézni.


Ő szokott engem keresni telefonon,msn-en ha fent van ő ír rám (bár ott keveset beszélünk,és ritkán). Rengeteg ajándékot kaptam már tőle. Tegnap pl.Milkacsokit.

Többet van nálam,mint én nála.

Volt,hogy km-eket gyalogolt a hidegben,hogy 1,5 órára találkozzunk,áttekert bicóval,stb.

Ha el akartam menni színházba,bár semmi kedve nem volt,eljött velem,meg mindenhova. Kivéve a disco,de az nem hiányzik. Nem nagyon engedi,hogy fizessek. Kaptam tőle egy cicát is.:)

Velem tervezi az életét,neki esedékes a költözés,teljesen úgy van vele,hogyha odáig jutok,akkor oda fogok költözni hozzá.Már megmutatta a helyet is,mindent eltervezett,az utolsó tárgyig is. Később eljegyzést is szeretne.


Én nem szoktam őt hívni,csak ha nagyon akarok vmit,de ez eddig kb. 10x fordult elő.

Ő szokta kezdeményezni a puszit,öleléseket,csókokat. Én annyira nem.


Ezért neki ez a problémája,hogy szerinte nem törődöm vele.Ezekből nem érzi,hogy engem érdekelne ez a kapcsolat.



Ma úgy adódott,hogy megvár engem egy megbeszélt helyen,de nem volt ott. Felhívott,hogy hol vagyok,aztán mondtam neki,hogy kösz,hogy megvártál és lecsaptam a telefont. Erre írt nekem egy sms-t,hogy akkor legyen vége,neki ez volt az utolsó csepp a pohárba. Aztán kértem,hogy menjünk el valahova,ahol megbeszélhetjük a kapcsolatunkat,mármint kielemezni. Persze nem ez volt a célom. Elég rideg volt,majd lesmárolt. Aztán kaptam azt a mondatot,hogy ezekután se fogom mondani,hogy folytassuk,ne hidd. Aztán kimentünk,megint elkezdett csókolgatni,majd haza akart menni,de végülis visszarántott. Azt mondta hiányzom neki,és folytatni szeretné,de nem így.


Később,mikor kérdeztem,hogy ennek ellenére is velem tervezi-e a közös jövőt,azt mondta,hogy igen.Biztos benne.


Amúgy volt már legalább 25 szakítás,mindegyik kb. 5percig tart.


Hogyan vélekedtek a pasiról? És hogyan rólam? Szerintetek mi a hiba? Szerelmes szerintetek?


Hogy valami új is legyen benne. Most folyamatosan minden este szeretlek-es,jó8-os smsekkel bombáz már lassan 1 hete. Nagybetűkkel írja,hogy Szeretlek.


Miért nem vagyok benne biztos mégsem,hogy szeret?


Odáig jutottam,hogy ha felhív,elkap a sírás,nem tudom miért. Minden nap azon idegesítem magam,hogy min fogunk összeveszni,teljesen kedvetlen vagyok emiatt.

Mit tehetnék?


2010. ápr. 21. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
csicskak vagytok
2010. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hat...ekkora pits@t eletemben nem lattam....bocsanat, hogy ilyet irok, de legy mar komoly....

itt nem vele van a baj, hanem veled...nyilvanvalo, hogy a pasi odavan erted, te meg ugymond le se sz@rod....mar megbocsass, de szerinted meddig fogja birni?....

legyszives nojj mar fel, es viselkedj rendesen a sraccal, mert megerdemli...nagyon keves ilyen jofiu van...

nem kell tulkomplikalni az eletet...kovetkezoben, ha erzed, hogy kozelit a veszekedes, minden kiejtett szavad elott szamolj el 10ig....

ezt a pasit becsuld meg....

hogy mit tehetnel?...hat szerintem probald meg valamivel lefoglalni magad, hogy ne mindig azon agyalj, hogy mi miatt fogtok osszeveszni...legy turelmes es kedves vele...

ne feltekenykedj, mellozd a hisztiket...

s a telefonlecsapast is hagyd abba, azzal csak rontasz a helyzeten....nemerdekel ha lepontozol se, de nekem ez a velemenyem....

remelem tudtam segiteni...ha meg tanacs kell, irj privit...

2010. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad, úgy látszik, nagyon szeret téged, szóval ezen ne aggódj. Inkább a te hozzá állásodon kéne változtatni, elég bunkó meg leszarom módon bánsz vele. Szereted egyáltalán? Vagy csak azért jász vele, h legyen valakid?
2010. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ami ebből lejött, hogy ő szerelmes beléd, de ő téged hidegen hagy..
2010. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csajszi te nem vagy normális! szeret téged az a veréb és nem akar elveszteni te meg b@szol kimutatni neki a szerelmedet ha egyátalán az vagy! ha nem kell neked a fiu ne kinozzd mert neki ez nem jó
2010. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán egy kicsit többet kellene vele törődnöd (ami azt jelenti az ő szemszögéből, hogy többet kellene kezdeményezned). És nem csak akkor, amikor szükséged van valamire. Szerintem nem olyan nehéz néha neked is felemelned a telefont anélkül, hogy bármire szükséged lenne. Néha felhívhatnád minden ok nélkül, néha te is megölelhetnéd, megcsókolhatnád, sőt néha te is szervezhetsz programokat (amik nem feltétlen drága helyeket jelent, lehet az egy séta egy szép helyen, stb) A kérdésedben benne volt a válasz is: add meg neki azt, ami neki hiányzik, és meglátod, viszonozza továbbra is!
2010. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sajna cstlakoznom kell az előttem szólókhoz.nemigazán értem miért őt vonod kérdőre amikor te hasonlítassz leginkább egy jégcsaphoz.ha nem vagy megelégedve a srác hozzáállásával vegyél egy nagy plüssmacit és ülj az ölébe hidd el annyi érzelemre számíthatsz maj ammennyi csóri srác kap tőled,talán majd akkor észbekapsz és rájössz nem vele van a baj
2010. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!