Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt velem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem? Miért mindig a barátomon csattan az ostor?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy mostanában eléggé feszültnek érzem magam. Pontosabban a hét eleje óta. Annyi a lényeg h bent rohadok a suliban reggel 7-től délután 2-ig 3-ig és már tökre fáradt vagyok. Barátomnak is fárasztó napjai vannak. Annyit akarok ebből kihozni h szinte minden nap mikor vége vannak az óráinknak vagy ő vár meg engem vagy én őt és szinte állandóan idegeskedek és állandóan leoltom szegényt a semmi miatt. Már szinte ő is tökre idegbeteg. 1 évesek elmúltunk minden jól ment eddig. Van olyan h nem látom egész nap max reggel és tökre hiányzik, de ha talizunk és elindulunk haza egyből elkap a méreg már egy hülye kérdésnél is. Mi van velem?? Kezdem megunni és így nyílvánítom ki h "menjen a francba"? Tényleg semmi okom rá h baszogassam őt de mindig vele kezdek el veszekedni. Érdekes h ha haverokkal vagyok tökre jó a kedvem de ha talizok barátommal egyből fölmegy bennem a pumpa. Fogalmam sincs miért :S:S Lehet az az egyik oka h teljesen lefárasztanak a suliban és mikor talizok vele akkor "telik be a pohár"? ha igen akkor mitől? totál szerelmes vagyok belé, szünetet sem akarok tartani. A másik ok meg megvagyok fázva elég rendesen és sokszor semmi kedvem semmihez és mindig hamar fölkapom a vizet. Ez is rátehet egy lapáttal még? Veletek volt már ilyen? Légyszi segítsetek mert ebből szakítás lesz ha így folytatom :(
2008. okt. 1. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Ebbe a helyzetbe én is voltam. A barátod nem azért van, hogy csak panaszáradatot vagy siránkozást halljon tőled és állandóan nyafogj neki. Úgy lenne jó, ha taliztok, és te megnyugodnál mellette. Én is meg vagyok fázva, elég rossz... de ilyen ez az évszak, könnyen meg lehet betegedni. Nincs már nyár, mindenki dolgozik vagy tanul, lehet ez a változás téged is kikészít, mint ahogy engem. De tényleg ne a barátodon csattanjon az ostor. Ha ő kedves veled, akkor te is legyél az vele. Lehet azért is vagy ilyen, mert keveset tudtok talizni. Próbálj uralkodni magadon, ha vele vagy.
2008. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Tudod mi a problémád, tudod, hogy kellene viselkedned, innentől kedved csináld úgy.
2008. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szereted. Ő a villámhárítód. A haverjaid előtt viselkedsz, de őelőtte nem kell, így a feszültségedet is levezetheted rajta. De vigyázz, ez nem mehet örökké. Egy kapcsolat normálisan úgy működik, hogy egyszer egyiken vezetődik le a másik feszültsége, másszor fordítva. Néha azért mondogasd neki, hogy feszült vagy, kikészít a suli, hogy tudja, miért szenved. Majd kárpótolod... :)
2008. okt. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy szereted. És mi az hogy egész nap? Reggel fél nyolctól kettőig? Hogyan segítsünk? Nincs erre semmiféle zen jóga meditáció módszer, magadat kell változtatnod, vagy a barátodat ki kell dobnod. Ezt neked kell megtenni, nem tudunk segítséget nyújtani.
2008. okt. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!